Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Grzegorza Boćka ciągnie na boisko

Grzegorza Boćka ciągnie na boisko

fot. Cezary Makarewicz

Grzegorz Bociek jest coraz bliżej powrotu do treningów. Sebastian Świderski, trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, powiedział, że siatkarz zbliża się do końca leczenia. - Widać, że strasznie ciągnie go na boisko, ale potrzebuje jeszcze dwóch miesięcy  - mówi.

W październiku minionego roku całe siatkarskie środowisko zmroziła wiadomość o chorobie nowotworowej Grzegorza Boćka, która zaatakowała jego układ limfatyczny.

Reprezentacyjny atakujący od razu rozpoczął walkę z nowotworem. – Jestem po czwartej chemii, przewidywanych jest sześć do ośmiu cykli, z których każdy składa się z dwóch chemioterapii. Każdą z nich przyjmuję mniej więcej co dwa tygodnie. Mniej więcej, bo muszę być zdrowy, każde przeziębienie wyklucza zabieg – mówił w listopadzie w rozmowie z „Przeglądem Sportowym”.

Ponad dwa miesiące później jeszcze lepsze informacje padły z ust Sebastiana Świderskiego, szkoleniowca ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. – Grzesiu Bociek coraz częściej pojawia się u nas na treningach, coś chce robić. Widać, że strasznie ciągnie go na boisko, ale potrzebuje jeszcze dwóch miesięcy, aby zakończyć leczenie! – mówił „Świder”.źródło: eurosport.onet.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-02-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved