Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Brittnee Cooper: Wszystko będzie miało znaczenie

Brittnee Cooper: Wszystko będzie miało znaczenie

fot. archiwum

W następnej kolejce Orlen Ligi atomówki podejmą we własnej hali ekipę Budowlanych Łódź. - Rzecz w tym, abyśmy wszystkie zagrały to, co potrafimy najlepiej, żebyśmy były zespołem - mówi przed pojedynkiem Brittnee Cooper.

Muszynianka przyjechała do was i wygrała 3:0. Później wy udałyście do Muszyny i wygrałyście z kolei tam 3:1 w świetnym stylu. Jak to możliwe, żeby z tym samym klubem zagrać dwa tak różne mecze?

Brittnee Cooper: – Teraz nasza drużyna jest naprawdę bardzo skupiona na wszystkich tych meczach. Można powiedzieć, że jesteśmy teraz jak taka maszyna, w której każdy z elementów z biegiem sezonu coraz bardziej się zazębia, dając efekt w postaci lepszej gry. Po prostu każdy kolejny mecz jest dla nas kolejnym do zrobienia krokiem w drodze do końca sezonu, który chcemy zakończyć medalem mistrzostw Polski.

Po przegranej z Chemikiem wygrałyście pięć spotkań z rzędu z naprawdę trudnymi rywalami z górnej części tabeli. Wielu ludzi sugeruje, że tak rozpędzony PGE Atom byłby w stanie pokonać teraz nawet wspomnianego Chemika. Wy też czujecie się już na tyle mocne?Zawsze jako zespół jesteśmy pewne swego. Jeśli zbudujemy tę pewność siebie jako coś stałego w nas samych, możemy pokonać każdego. I to dosłownie każdego. Nie ma znaczenia, kto stanie naprzeciwko nas – zwycięstwo będzie w naszych głowach.

W pierwszym meczu rundy zasadniczej w Łodzi z 14 punktami na koncie byłaś drugą najlepszą zawodniczką po Kasi Zaroślińskiej. Jak trzeba zagrać z Budowlanymi, by zachować komplet punktów?

Rzecz w tym, abyśmy wszystkie zagrały to, co potrafimy najlepiej, żebyśmy były zespołem. Nie tylko Kasia i ja – każdy z nas przynosi do drużyny punkty, które składają się na wygraną. Myślę, że to jest najlepsza droga do wywalczenia punktów w tym najbliższym spotkaniu i to da nam pozytywny rezultat.

Wagę odegra zagrywka, przyjęcie, blok?

Wszystko. Znaczenie będzie miało wszystko. Musimy wykonać swoją robotę na boisku i zainkasować zwycięstwo w ERGO ARENIE.

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-02-10

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved