Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Łukasz Wiśniewski: Każdy daje z siebie 100%

Łukasz Wiśniewski: Każdy daje z siebie 100%

fot. Sabina Bąk

W sobotnim meczu kędzierzynianie nie dali szans swoim rywalom z Kielc, pewnie wygrywając spotkanie 3:0. - Myślę, że kluczem do zwycięstwa była koncentracja, która w żadnym momencie meczu nam nie uciekła - mówił po spotkaniu Łukasz Wiśniewski.

Co było kluczem to tego pewnego zwycięstwa  Effectorem?

Łukasz Wiśniewski: – Myślę, że kluczem do zwycięstwa była koncentracja, która w żadnym momencie meczu nam nie uciekła i zagrywka, którą ustawiliśmy sobie grę i która umożliwiła nam odrzucenie zawodnika od siatki. Trzeba zaznaczyć, że momentami to nie był gładki mecz. My również popełnialiśmy w nim trochę za dużo prostych błędów. Uważam, że na przyszłość powinniśmy wyciągnąć z tego wnioski i zagrać jeszcze lepiej.

Można było zauważyć, że wasz trener mocno rotował składem i jak widać ta metoda się sprawdziła. Czy twoim zdaniem może się to okazać przepisem na sukces?O to trzeba już pytać naszego trenera, ponieważ to właśnie on wybiera skład na dany mecz i dokonuje zmian. Ja cieszę się z tego, że każdy, kto wchodzi, jest na to gotowy i na boisku daje z siebie sto procent.

To już wasze trzecie z rzędu zwycięstwo za trzy punkty. Czy w takim razie możemy powiedzieć, że kryzys macie już za sobą?

Ciężko jest mi odpowiedzieć na to pytanie. My w tym momencie jesteśmy na etapie przygotowania do fazy play-off, moim zdaniem na razie dobrze to wygląda, ale cieszyć będziemy się dopiero na koniec rozgrywek.

Na następne spotkanie wyjeżdżacie do Bydgoszczy. Jak oceniasz szanse na wywiezienie z Kujaw cennego kompletu punktów?

Myślę, że w tym spotkaniu mimo wszystko faworytem będzie zespół z Bydgoszczy. Dla nas to jest kolejny sprawdzian z drużyną, która prezentuje wysoki poziom, ale dzięki temu będziemy mogli sprawdzić, w jakim miejscu i na jakim etapie przygotowań do fazy play-off jesteśmy.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-02-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved