Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Wrona: Skupiamy się na najbliższym meczu

Andrzej Wrona: Skupiamy się na najbliższym meczu

fot. Joanna Skólimowska

PGE Skra w ostatnim pojedynku pokonała silny Trefl, a przed mistrzami Polski niebawem kolejny ciężki pojedynek z mistrzami Włoch. Wcześniej ekipa Miguela Falaski zmierzy się z akademikami z Częstochowy. - Na pewno nie będzie łatwo - uważa Andrzej Wrona.

Dla drużyny z Bełchatowa sobotni pojedynek powinien być spacerkiem. PGE Skrę i AZS dzieli przepaść i aż 47 punktów w tabeli PlusLigi. Mistrzowie Polski nie lekceważą jednak rywali i przygotowują się do meczu, jak do każdego innego spotkania. – Na pewno nie będzie problemów z koncentracją. Wiadomo, że wszyscy gdzieś tam mamy w tyłach głowy to, że nadchodzi pojedynek w Lidze Mistrzów, ale dla nas tak samo ważna jest PlusLiga i chcemy utrzymać tę pierwszą pozycję. Skupiamy się na najbliższym meczu – mówi przed sobotnim pojedynkiem z AZS-em Częstochowa środkowy PGE Skry Bełchatów Andrzej Wrona.

Być może, jak to było w pojedynku z Jihostroj Czeskie Budziejowice, Miguel Falasca da pograć trochę zawodnikom, którzy mają mniej szans na pokazanie się w grze. Jak zaznacza Wrona, na akademików bełchatowianie muszą jednak uważać. – Na pewno nie będzie łatwo, bo trzeba pamiętać o tym, że AZS Częstochowa pokonał 3:0 Lotos Trefl, i to na dodatek w Gdańsku. Wygrał więc z gdańszczanami w lepszym stosunku niż my w środę. Może to być jeszcze trudniejsze spotkanie niż to w Gdańsku – ocenia zawodnik.

Pojedynek w hali Energia będzie szczególny zwłaszcza dla szkoleniowca AZS-u, Michała Bąkiewicza, który przez pewien czas bronił barw bełchatowskiego klubu i sięgał z nim po największe sukcesy. – Myślę, że dla trenera częstochowian Michała Bąkiewicza będzie to wyjątkowe spotkanie. Grał przecież w Bełchatowie przez wiele lat. Ale dla nas jest to kolejny ligowy mecz, w którym chcemy zdobyć trzy punkty i umocnić się na pierwszym miejscu w tabeli – kończy Wrona.źródło: inf. własna, skra.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-02-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved