Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Zuzanna Efimienko: Nie spoczniemy na laurach

Zuzanna Efimienko: Nie spoczniemy na laurach

fot. Arkadiusz Buczyński

- Na pewno nie popadniemy w jakiś samozachwyt. Nie spoczniemy na laurach, bo pilnuje nas mocno trener. Cały czas jest skupienie, koncentracja już na kolejnym rywalu - mówi Zuzanna Efimienko, środkowa PGE Atomu Trefla Sopot.

Za siatkarkami PGE Atomu Trefla Sopot bardzo udany okres. Z Pucharu CEV wyeliminowały ostatnio Prosecco Doc-Imoco Conegliano, a w czterech meczach Orlen Ligi straciły zaledwie jednego seta. Tak dobre wyniki dodały im pewności siebie i pozwoliły wskoczyć na pozycję wicelidera krajowych rozgrywek. – Czujemy się pewne. Ja w pierwszej części sezonu tego nie czułam, a przecież też wygrywałyśmy. Mam nadzieję, że tak będzie dalej. Taka pewność siebie nas podbudowuje – powiedziała na łamach Dziennika Bałtyckiego Zuzanna Efimienko. – Na pewno nie popadniemy w jakiś samozachwyt. Nie spoczniemy na laurach, bo pilnuje nas mocno trener. Cały czas jest skupienie, koncentracja już na kolejnym rywalu – dodała środkowa sopockiej ekipy.

Kolejnym rywalem podopiecznych trenera Micellego będzie Polski Cukier Muszynianka Muszyna, z którym walczą o drugie miejsce w tabeli. W Sopocie „atomówki” dość niespodziewanie przegrały z „mineralnymi”, ale teraz zapowiadają rewanż na zespole znad Popradu. – Już nie pamiętam tamtego meczu. Myślę, że każda z nas wymazała go sobie z pamięci. Nie ma co do niego wracać. To był beznadziejny mecz w naszym wykonaniu. Rewanż będzie zupełnie inny. Na pewno będziemy miały dodatkową mobilizację – podkreśliła Efimienko. – W Muszynie zawsze gra się ciężko. Na pewno trener Bogdan Serwiński będzie próbował wszystkich swoich sztuczek. Zawsze ma ciekawe pomysły na prowadzenie tego zespołu, ciekawe zmiany. Potrafi to ładnie ułożyć – zakończyła zawodniczka Trefla.

źródło: Dziennik Bałtycki, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-02-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved