Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Scott Touzinsky: Atmosfera podczas Final Four będzie wyjątkowa

Scott Touzinsky: Atmosfera podczas Final Four będzie wyjątkowa

fot. berlin-recycling-volleys.de

Berlin Recycling Volleys został organizatorem  Final Four siatkarskiej LM. Przyjmujący Scott Touzinsky jest przekonany, że będzie to wyjątkowe wydarzenie. Ma także nadzieję, że jednym z uczestników będzie PGE Skra Bełchatów.

Scott, gratulacje. Twój zespół został organizatorem Final Four Ligi Mistrzów. Jak zareagowaliście na taką wiadomość?

Scott Touzinsky: –  Każdy był podekscytowany i jesteśmy wdzięczni klubowi za to, że zrobił wszystko, co możliwe, aby turniej odbył się u nas. Poczuliśmy też ulgę, ciężko pracowaliśmy, aby pozytywnie zakończyć fazę grupową i to się opłaciło.

Grałeś już na igrzyskach olimpijskich w 2008 roku. Czy udział w Final Four Ligi Mistrzów będzie porównywalnym doświadczeniem?– Final Four na pewno można porównać z igrzyskami, ponieważ wielu Europejczyków traktuje te zawody tak samo, jak turniej olimpijski. Atmosfera będzie wyjątkowa i na pewno gra w Final Four Ligi Mistrzów będzie ważnym wydarzeniem w naszych karierach.

Myślisz, że Berlin Recycling Volleys ma szanse rywalizować z pozostałymi uczestnikami Final Four?

– Chcemy pokazać, że możemy rywalizować i pokonać najlepsze zespoły na świecie tutaj na własnym boisku, w Max-Schmeling-Halle. Chcemy zawalczyć o złoty medal.

Które zespoły twoim zdaniem zagrają w Berlinie w Final Four?

– Wierzę, że będą to PGE Skra Bełchatów, Zenit Kazań i Lokomotiv Nowosybirsk.

Jest coś, co chcesz powiedzieć kibicom?

Najważniejsze, co chcę powiedzieć fanom, to słowa podziękowania za wsparcie okazywane nam w tym sezonie. To oni są jednym z głównych powodów, dla którego chcemy i możemy pokonać najlepsze zespoły w Europie u nas w Max-Schmeling-Halle. Potrzebujemy jednak, by wspierali nas jeszcze głośniej i jeszcze mocniej. Przynieście wszystko, co możecie i pokażmy wspólnie Europie, jak głośno i niesamowicie może być w naszej „Świątyni Siatkówki”!

źródło: inf. prasowa

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved