Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Siatkarze plażowi trenują w Wiedniu

Siatkarze plażowi trenują w Wiedniu

fot. archiwum

Dobiega końca zgrupowanie kadry siatkarzy plażowych w Wiedniu. W stolicy Austrii trenują: Grzegorz Fijałek, Michał Kądzioła, Jakub Szałankiewicz, Bartosz Łosiak i Piotr Kantor. Brakuje Mariusza Prudla, który przebywa w Łodzi na rehabilitacji.

Zgrupowanie zakończy się 30 stycznia. Sztab szkoleniowy tworzą: Martin Olejnak (trener), Grzegorz Klimek (asystent) i Marcelin Korycki (fizjoterapeuta). W tym samym czasie Mariusz Prudel przebywa w Łodzi, gdzie jest na rehabilitacji po złamaniu palca u stopy, którego doznał w grudniu 2014.

– Obóz kadry seniorów w Wiedniu przebiegł pomyślnie, mamy za sobą ponad dwadzieścia jednostek treningowych na piasku, co jest znakomitym wstępem do treningu na wolnym powietrzu. Mieliśmy bardzo dobre warunki treningowe, które umożliwiły nam doskonalenie umiejętności. Mogliśmy także skorzystać z nowych technologii szkoleniowych – powiedział trener Martin Olejnak.

Dodał on, że nie jest to pierwszy szkoleniowy pobyt w Wiedniu kadry siatkarzy plażowych. – Do stolicy Austrii jeździmy, gdyż jest tam piękny ośrodek z trzema boiskami, siłownią i z funkcjonalnym zapleczem socjalnym – podkreślił trener Olejnak.Przypomnijmy, że w pierwszej połowie stycznia nasi czołowi gracze trenowali w Białce Tatrzańskiej, gdzie dużo czasu spędzili na nartach. Zgrupowanie w Wiedniu zakończy się 30 stycznia.

źródło: pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2018 Strefa Siatkówki All rights reserved