Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Liga Siatkówki Kobiet > Leszek Rus: Zagraliśmy słaby mecz

Leszek Rus: Zagraliśmy słaby mecz

fot. orlenliga.pl

Tygodnia poprzedzającego starcie z Impelem Wrocław siatkarki BKS-u Aluprofu nie przepracowały na maksymalnych obrotach, a w rywalizacji poniedziałkowej pokazały... drugie oblicze. - Co tu dużo mówić - zagraliśmy słaby mecz - przyznał trener Leszek Rus.

Kilka zawodniczek bielskiej drużyny borykało się w ostatnich dniach z problemami zdrowotnymi. Choroby dopadły m.in. rozgrywającą Lucię Muhlsteinovą i przyjmującą Heike Beier. Po części miało to wpływ na naszą grę, z którą miałyśmy wiele kłopotów. Nie trenowałyśmy w komplecie i na pełnych obrotach, jak było to przed meczem z Chemikiem Police – wyjaśniła Natalia Bamber-Laskowska, najskuteczniejsza w poniedziałek zawodniczka BKS-u Aluprofu.

Ten mecz pokazał nasze drugie oblicze. Zupełnie nam nie wyszedł. Chciałybyśmy zapomnieć o nim, ale może właśnie nie powinnyśmy, mając nadzieję powrotu na właściwe tory – zauważyła atakująca.

Niepocieszony po jednostronnym spotkaniu z wrocławiankami był również szkoleniowiec Leszek Rus.Co tu dużo mówić – zagraliśmy słaby mecz. Było dużo błędów po naszej stronie, nie radziliśmy sobie z blokiem rywalek, a to przełożyło się na resztę gry. Chcieliśmy bardzo wygrać po fajnym spotkaniu w Policach, teraz trzeba wyciągnąć wnioski i przyłożyć się do starcia z Atomem Treflem Sopot – nadmienił trener bielszczanek.źródło: sportowebeskidy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Liga Siatkówki Kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2019 Strefa Siatkówki All rights reserved