Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Jastrzębianie po meczu Ligi Mistrzów już myślą o Czarnych Radom

Jastrzębianie po meczu Ligi Mistrzów już myślą o Czarnych Radom

fot. Izabela Kornas

- Moim celem w Lidze Mistrzów był awans do czołowej dwunastki. Osiągnęliśmy to. Teraz przestawiam swoje myślenie na najbliższe spotkanie ligowe w Radomiu, które bez dwóch zdań będzie ciężkie - stwierdził po wygranej z CAI Teruel Roberto Piazza.

Moim celem w Lidze Mistrzów był awans do czołowej dwunastki. Osiągnęliśmy to. Teraz przestawiam swoje myślenie na najbliższe spotkanie ligowe w Radomiu, które bez dwóch zdań będzie ciężkie. Musimy szybko odzyskać energię po to, by osiągnąć jak najlepszy rezultat przeciwko Cerradowi Czarnym Radom – mówił po meczu Ligi Mistrzów z CAI Teruel trener Jastrzębskiego Węgla, Roberto Piazza. Awans do rundy play-off Ligi Mistrzów był dla nas istotnym założeniem do zrealizowania. Wykonaliśmy kawał dobrej roboty. Wygraliśmy 3:0, zdobyliśmy trzy punkty, nie spędziliśmy za wiele czasu na boisku, dlatego jutro możemy odpocząć – dodał przyjmujący jastrzębian, Guilaume Quesque.Natomiast pojutrze rozpoczniemy przygotowania do meczu w Radomiu. Przed tym meczem wiedzieliśmy, na co nas stać. Po wygranej z Warszawą atmosfera była dobra, kontynuujemy zwycięską passę i teraz czekamy na losowanie rundy play-off – mówił Quesque.

Hiszpański zespół ostatecznie zajął trzecie miejsce w grupie B Ligi Mistrzów i pożegna się z tym rozgrywkami. Nie jest to jednak dla CAI Teruel pożegnanie z pucharami, bowiem Hiszpanie zagrają jeszcze w rundzie challenge Pucharu CEV. – Wiedzieliśmy, że czeka nas tutaj ciężki mecz. Taki rezultat można było przewidzieć, ponieważ mierzyliśmy się ze wspaniałym zespołem. Ale nie dotrzymaliśmy rywalom kroku na dystansie całego spotkania. W drugim secie walczyliśmy do końca, ale zdecydowały detale. Gratulacje dla Jastrzębskiego Węgla, ponieważ zagrali na wysokim poziomie. My natomiast naszą grą nie usatysfakcjonowaliśmy miejscowej publiczności – przyznał Carlos Carreno Cejudo, trener CAI Teruel.

Nie wyszło nam to ostatnie spotkanie w Lidze Mistrzów. Może ma to związek z tym, że zaczęliśmy odczuwać zmęczenie, po pierwsze niedzielnym meczem ligowym z Almerią, a po drugie męczącą podróżą do Polski. Nie czuliśmy dzisiaj gry. Jeśli w meczu Ligi Mistrzów nie dasz z siebie dwustu procent energii, przegrywasz 0:3 – dodał atakujący hiszpańskiej drużyny, Juan Carlos Barcala Sanroman.źródło: inf. własna, jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-28

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved