Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Piotr Hain: Odrzuciliśmy rywala od siatki

Piotr Hain: Odrzuciliśmy rywala od siatki

fot. Cezary Makarewicz

Piotr Hain w meczu przeciwko ZAKSIE bezlitośnie blokował swoich rywali. - Zagrywką odrzuciliśmy ich od siatki, więc można było blokować - mówił po meczu wygranym przez olsztynian 3:1. - Zdołaliśmy wygrać to spotkanie i zdobyć komplet punktów.

Piotr, kolejne zwycięstwo przed własną publicznością. Tym razem za trzy punkty pokonaliście ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. W jakich elementach przewyższaliście przeciwnika? Co zadecydowało o waszym zwycięstwie?

Piotr Hain:Odrzuciliśmy rywala od siatki dobrą zagrywką. Dzięki temu mogliśmy dobrze zaprezentować się w bloku. W drugim secie tego zabrakło, ale na szczęście wszystko wróciło w kolejnych partiach. Zdołaliśmy wygrać to spotkanie i zdobyć komplet punktów.

ZAKSA boryka się z kontuzjami, ale przed meczem pojawiła się oficjalna informacja ze strony klubu, że trener Świderski ma do swojej dyspozycji wszystkich zawodników. Ale wy i tak ich bezlitośnie wypunktowaliście.ZAKSA z pewnością nie gra tak, jak chociażby w zeszłym sezonie i nie zajmuje tak wysokiego miejsca. My to dzisiaj wykorzystaliśmy. Ale oni nadal są kilka pozycji wyżej od nas i mają po dzisiejszym meczu czternaście punktów więcej. Dlatego tym bardziej cieszymy się z tego zwycięstwa.

Teraz udajecie się na wyjazdowy ważny dwumecz. W poniedziałek gracie w Będzinie, a w środę w Warszawie.

Ostatnie mecze graliśmy z mocnymi drużynami. Dwa z nich wygraliśmy. Mam nadzieję, że te kolejne spotkania z zespołami, które są nieco niżej w tabeli, zagramy tak samo dobrze. Do Będzina jedziemy po zwycięstwo.

źródło: indykpolazs.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved