Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Paula Szeremeta: Zagrałyśmy bardzo zespołowo

Paula Szeremeta: Zagrałyśmy bardzo zespołowo

fot. Łukasz Krzywański

Developres Rzeszów w Pile rozegrał szybkie, trzysetowe spotkanie, a z dobrej strony pokazał się cały rzeszowski zespół. - To zwycięstwo było nam niezwykle potrzebne - powiedziała Adrianna Budzoń, która dostała w tym spotkaniu szansę gry.

Trener Developresu SkyRes Rzeszów Marcin Wojtowicz w sobotnim meczu w Pile zdecydował się na rozegranie od pierwszych minut wpuścić Adriannę Budzoń. Do tej pory rozgrywająca nie dostawała zbyt wielu szans, bo lepsze notowania u szkoleniowca beniaminka z Rzeszowa miała Karolina Filipowicz. Budzoń nieźle współpracowała z Paulą Szeremetą. Atakująca skończyła połowę wystawionych piłek, dodała dwa bloki i mecz zakończyła z 19 punktami na koncie. Szeremeta trzymała grę zespołu, który pewnie wygrał w trzech setach do 19, 18 i 22. – Bardzo cieszymy się z wygranej z bezpośrednim sąsiadem w tabeli. To zwycięstwo było nam niezwykle potrzebne i myślę, że pomoże nam to odświeżyć nieco nasze głowy i przywrócić wiarę w nasze możliwości i umiejętności – zaznaczyła po spotkaniu Budzoń, dodając, że Developres zagrał bardzo dobry mecz. – Każda z nas włożyła w ten pojedynek zarówno dużo serca, jak i sportowej złości. Mam nadzieję, ze pójdziemy za ciosem i ciężki trening przyniesie pozytywne wyniki również w kolejnych spotkaniach – zakończyła najlepsza zawodniczka sobotniego pojedynku w Pile.

Rzeszowianki nie tylko przełamały wyjazdową niemoc, ale też pierwszy raz od sześciu spotkań zapunktowały. To czwarte zwycięstwo podopiecznych trenera Marcina Wojtowicza w obecnych rozgrywkach. – Zagrałyśmy bardzo zespołowo. Wszystkie dziewczyny zostawiły dużo serca na boisku. Mimo braków kadrowych pokazałyśmy, że jak się gra zespołowo, to można wiele zdziałać – dodała Szeremeta, którą wspierały na boisku Magdalena Hawryła i Emila Mucha. Ta druga zastąpiła w sobotę na przyjęciu Magdalenę Olszówkę. Najlepsza przyjmująca Developresu w minionym tygodniu oznajmiła, że jest w ciąży i nie zagra do końca sezonu. Hawryła i Mucha zdobyły odpowiednio 11 i 10 punktów.

Autor: Tomasz Błażejowski, więcej w serwisie sport.plźródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved