Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Giovanni Caprara: Każdy mecz może okazać się niespodzianką

Giovanni Caprara: Każdy mecz może okazać się niespodzianką

fot. archiwum

Siatkarki Impelu Wrocław wracają z Turcji z jednym wygranym setem. Nie dziwi zatem, że zarówno trener, jak i zawodniczki Eczacibasi byli zadowoleni ze spotkania. - Moje zawodniczki w tym spotkaniu dały z siebie wszystko - powiedział Giovanni Caprara.

Po dość dotkliwej porażce z Vollero Zurych, siatkarki Eczacibasi Stambuł przystąpiły do spotkania z Impelem Wrocław w bardzo bojowych nastrojach. Jasne bowiem było, że nie mogą sobie pozwolić na kolejny słabszy dzień. – Każdy mecz, który gramy w tych rozgrywkach, może okazać się niespodzianką. Byliśmy na to przygotowani – powiedział po spotkaniu z Impelem Wrocław Giovanni Caprara. Włoski szkoleniowiec mógł być zadowolony z postawy swoich zawodniczek. Jego podopieczne nie dały większych szans wicemistrzyniom Polski, wygrywając 3:1. Gospodynie czwartkowego spotkania w wygranych odsłonach w pełni kontrolowały wydarzenia na boisku. W drugiej partii pozwoliły jednak przejąć inicjatywę Polkom. Pomimo tego włoski szkoleniowiec był zadowolony ze spotkania. – Wszystkie moje zawodniczki w tym meczu dały z siebie wszystko, nawet w tej drugiej partii, w której zaczęliśmy popełniać błędy, głównie w przyjęciu – wyjaśnił. W podobnym tonie wypowiedziała się po spotkaniu Neslihan Demir Güle.Grałyśmy dobrze przez większość spotkania, ale teraz musimy już o nim zapomnieć i iść dalej, przygotowując się do kolejnego meczu – powiedziała zawodniczka.

Turecką ekipę w następnej kolejce czeka ciężkie zadanie. Naprzeciw nich staną bowiem zawodniczki Omiczki. – Teraz rozpoczniemy przygotowania do spotkania z rosyjską drużyną. Chcemy w tym meczu wygrać, by zachować pierwsze miejsce w grupie i mieć przewagę przed kolejną rundą – przyznała zawodniczka.

źródło: eczacibasisporkulubu.org.tr, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved