Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Jastrzębski Węgiel osłabiony przed meczem LM?

Jastrzębski Węgiel osłabiony przed meczem LM?

fot. Sabina Bąk

Kontuzje nie omijają także siatkarzy Jastrzębskiego Węgla. Już w czwartek w Bułgarii podopieczni Roberto Piazzy zagrają przedostatni, ale jakże ważny mecz fazy grupowej LM z Marek Union-Ivkoni Dupnitsa. Czy zagra w nim Michał Łasko?

Na stronie internetowej zespołu z Jastrzębia-Zdroju można przeczytać komunikat o problemach zdrowotnych jednego z liderów Jastrzębskiego Węgla. – Informujemy, że podczas wczorajszego (środowego 0 przyp. red.) treningu w bułgarskiej hali Arena Samokov urazu kolana doznał kapitan naszej drużyny Michał Łasko. Występ atakującego naszego zespołu w dzisiejszym spotkaniu Ligi Mistrzów z mistrzem Bułgarii, drużyną Marek Union-Ivkoni Dupnitsa, stoi pod znakiem zapytania. Po powrocie do Polski zawodnik przejdzie w sobotę szczegółowe badania – czytamy na stronie klubu.

Michał Łasko jest wpisany do składu na mecz z mistrzem Bułgarii, ale nie wiadomo, czy w nim wystąpi. Byłoby to na pewno spore osłabienie zespołu, bowiem kapitan JW bardzo dużo wnosi do gry drużyny, jest jednym z jej liderów. Trener Roberto Piazza ma w obwodzie jeszcze Mateusza Malinowskiego, który już nie raz znakomicie zastąpił podstawowego atakującego. Przypomnijmy, że kontuzję leczy także Zbigniew Bartman, a od początku sezonu nie gra Denis Kaliberda.

źródło: inf. własna, jastrzebskiwegiel.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved