Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Dawid Konarski: Znudziło mi się kibicowanie

Dawid Konarski: Znudziło mi się kibicowanie

fot. Joanna Skólimowska

- Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu wrócę do treningów z pełnym obciążeniem. Mój powrót do zdrowia trwał stosunkowo długo, jednak przy kontuzjach łydki taki stan rzeczy jest całkowicie normalny - mówi atakujący Resovii, Dawid Konarski.

Od kilku kolejek PlusLigi atakujący zarówno rzeszowskiej Asseco Resovii, jak i reprezentacji Polski dowodzonej przez trenera Stephane’a Antigę, Dawid Konarski, zmuszony jest do oglądania poczynań kolegów z drużyny klubowej z wysokości trybun. Wszystko ze względu na kontuzję łydki. – Tego typu kontuzje wymagają poświęcenia stosunkowo długiego czasu potrzebnego na pełną rekonwalescencję. Z moim zdrowiem jest już jednak lepiej, staram się niczego na siłę nie przyspieszać, by na spokojnie wrócić do gry. Znudziło mi się już kibicowanie kolegom. Chcę już wrócić do treningów z pełnym obciążeniem i wrócić do rywalizacji o miejsce w składzie. Myślę, że w przyszłym tygodniu będę już do dyspozycji trenera – zapowiada Konarski.

Forma Asseco Resovii w ostatnim czasie mocno faluje. Po bardzo słabym występie w Olsztynie przyszły zwycięstwa – zarówno w rozgrywkach PlusLigi nad AZS-em Politechniką Warszawską, jak i w Lidze Mistrzów nad słoweńskim ACH Volley Lublana. W sobotę natomiast przed podopiecznymi trenera Kowala trudne spotkanie z nieobliczalną drużyną Cerrad Czarnych Radom. – Moim zdaniem nie ma co wracać do spotkania z Olsztynem. Było, minęło – odpowiednie wnioski zostały wyciągnięte. Najważniejsze, że ponownie wróciliśmy na ścieżkę zwycięstw. Dwa ostatnie spotkania rozegraliśmy może nie przeciwko ekipom z najwyżej półki, jednakże przykładaliśmy się do nich tak, jakbyśmy grali z zespołami prezentującymi wyższy poziom. Przy takim natłoku spotkań, z jakim obecnie mamy do czynienia, nie ma miejsca na lekceważenie kogokolwiek. W sobotę na pewno ostrzymy sobie apetyty na kolejne zwycięstwo, by z „czystą głową” udać się w daleką podróż do Budvy – by ramach rozgrywek Ligi Mistrzów powalczyć o pierwsze miejsce w grupie – zakończył atakujący Asseco Resovii Rzeszów i reprezentacji Polski.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved