Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Adam Góral o Mateuszu Mice: Nie umieliśmy go poprowadzić

Adam Góral o Mateuszu Mice: Nie umieliśmy go poprowadzić

fot. archiwum

- Mamy jedno wielkie niepowodzenie, a jest nim Mateusz Mika. W momencie gdy on gra najlepiej, nie gra z nami. A tego troszeczkę szkoda - mówi otwarcie Adam Góral, prezes Asseco Poland S.A., głównego sponsora siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów.

Szef Asseco Poland S.A. gdy tylko może ogląda mecze siatkarzy Asseco Resovii. W sobotę pojawił się w hali Podpromie przy okazji meczu z AZS-em Politechniką Warszawską, czyli de facto rezerwami rzeszowskiego klubu. W Warszawie gra bowiem aż pięciu młodych siatkarzy wypożyczonych z Rzeszowa. A gra polskimi, wybitnymi siatkarzami to jedno z marzeń Adama Górala i jeden z celów długoterminowych, które postawił przed klubem.

Prezes Asseco Poland S.A. oprócz inwestowania w pierwszy zespół stawia też na rozwój młodzieży, nie tylko w AKS-ie Rzeszów, ale także w… Metrze Warszawa, którego sponsorem także jest rzeszowska firma. Stąd właśnie wyszedł m.in. Bartłomiej Lemański, który jest już zawodnikiem Asseco Resovii, ale gra właśnie w Politechnice.

Mamy jedno wielkie niepowodzenie, a jest nim Mateusz Mika [zawodnik Asseco Resovii wypożyczany do innych zespołów, z którym klub rozstał się przed sezonem – przyp. red.]. Myśmy w niego inwestowali, myśmy w niego wierzyli, ale moim zdaniem nie umieliśmy go poprowadzić. W momencie gdy on gra najlepiej, nie gra z nami. Tego troszeczkę szkoda, z tego trzeba wyciągnąć wnioski na przyszłość – mówił Adam Góral.Autor: Marcin Lew, więcej w serwisie sport.pl

źródło: AssecoResoviaTV, sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-21

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved