Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Achrem wraca do treningów, co z Konarskim?

Achrem wraca do treningów, co z Konarskim?

fot. Izabela Kornas

Asseco Resovia Rzeszów jest liderem PlusLigi. Podopiecznych Andrzeja Kowala, podobnie jak większość zespołów, nie omijają jednak kontuzje. Już w środę do treningów powrócić ma Olieg Achrem. Dawid Konarski może zaś nie trenować jeszcze przez dwa tygodnie.

Atakujący Resovii kontuzji łydki doznał jeszcze końcem roku 2014. Od tej pory trener Andrzej Kowal jako zmienników Jochena Schoepsa testował już Rafała Buszka czy Marko Ivovicia. Buszek swoją karierę zaczynał właśnie jako atakujący. 24-letni Serb z pewnością o wiele lepiej czuje się jednak na przyjęciu. – Dawid trenuje indywidualnie. Będzie miał jeszcze badania, po których okaże się, ile potrwa przerwa w grze. Jeśli wszystko będzie w porządku, to będzie to około dwóch tygodni. Jeśli nie, to przerwa się wydłuży – wyjaśnia rzeszowski szkoleniowiec.

Po powrocie z Półwyspu Apenińskiego do zajęć powrócić ma w końcu Olieg Achrem. Przypomnijmy, że kapitan „Pasiaków” w półfinale play-off, w ubiegłym sezonie, nabawił się groźnej kontuzji zerwania więzadeł w kolanie i od tej pory rzeszowianie musieli radzić sobie bez czołowego przyjmującego. Po długiej rehabilitacji Achrem w końcu dostał pozwolenie na rozpoczęcie treningów. – Wraca do Rzeszowa z Włoch z konsultacji i od środy rozpocznie treningi. Będziemy dużo pracować z nim indywidualnie, by odbudować jego formę, by przygotować go do gry – kończy Andrzej Kowal.

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-20

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved