Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga kobiet > Maciej Kosmol zastąpił Agatę Szustowicz na ławce Sparty Warszawa

Maciej Kosmol zastąpił Agatę Szustowicz na ławce Sparty Warszawa

fot. Bogusław Krośkiewicz

Maciej Kosmol po pięciu sezonach ponownie zasiądzie na ławce trenerskiej Sparty Warszawa. Szkoleniowiec, który na koncie ma współpracę m.in. z reprezentacją Polski w stołecznym pierwszoligowcu zastąpił dotychczasowego trenera, Agatę Szustowicz.

Jeszcze kilka tygodni temu Maciej Kosmol żegnał się z zespołem Legionovii, a już dzisiaj ponownie zasiadł na ławce trenerskiej. Tym razem prowadzi znajdującą się na zapleczu Orlen Ligi warszawską Spartę. Przed Kosmolem, który po rozstaniu z LTS-em prowadzi akademicką drużynę współpracującej ze Spartą Akademii Biznesu i Finansów Vistula, bardzo trudne zadanie. W siedmiu ostatnich kolejkach musi odbudować mentalność spartanek, które od października 2014 r. nie wygrały dotąd meczu i powalczyć o jak najwyższe miejsce w play-out, w których najprawdopodobniej zagra zespół z Warszawy.

Jak donosi oficjalna strona Sparty Warszawa Maciej Kosmol pracę w klubie rozpocznie od wtorku, a już w środę przed tym szkoleniowcem bardzo trudny sprawdzian. W 15. kolejce spotkań stołeczne w Krośnie zmierzą się z miejscowymi Karpatami, z którymi bezpośrednio sąsiadują w tabeli. Jak udało się nam ustalić, wraz z Agatą Szustowicz z klubem pożegnał się jej mąż i asystent – Maciej Szustowicz. W chwili obecnej przy Stokłosy pozostał scout, Maciej Wilczyński, masażysta Marek Leźnicki oraz kierownik drużyny Maciej Szewczyk.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved