Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Jenna Hagglund: Mamy duży potencjał

Jenna Hagglund: Mamy duży potencjał

fot. Łukasz Krzywański

- Mam nadzieję, że osiągniemy razem jak najwięcej. Jestem bardzo podekscytowana. Myślę, że nasza drużyna ma duży potencjał. Nasza gra już teraz wygląda nieźle, ale w przyszłości może być jeszcze lepsza - mówi rozgrywająca Impelu, Jenna Hagglund.

Dopiero pod koniec ubiegłego roku dołączyła pani do zespołu z Wrocławia ale już ma sporo okazji zagrać w większym wymiarze niż tylko pojedyncze zmiany…

Jenna Hagglund:Wszystko wydarzyło się bardzo szybko, jeśli chodzi o mój przyjazd do Wrocławia, ale jestem bardzo zadowolona i podekscytowana, że mogę grać w tym zespole. Na pewno mogę grać lepiej, ale fajnie było pojawić się na boisku i trochę porywalizować. Bardzo podoba mi się nasza drużyna. Na pewno z czasem lepiej poznam wszystkie dziewczyny i będzie mi łatwiej dostosować się do stylu ich gry.

Aktualnie Impel dysponuje aż trzema rozgrywającymi (Denise Hanke i Magdalena Gryka – przyp. red.). To niecodzienna sytuacja…To trochę szaleństwo, ale dobrze nam się razem pracuje. Wszystkie z nas są dojrzałe, odpowiedzialne i zależy nam na dobrej atmosferze w zespole. Myślę, że taka rywalizacja wyjdzie nam tylko na dobre, bo pozwoli podnosić nasze umiejętności. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, żeby drużyna dzięki naszej pomocy grała jak najlepiej.

W jakich okolicznościach trafiła pani w połowie sezonu do zespołu z Wrocławia?

Miałam grać w zespole Iqtisadci Baku, który jednak upadł i przestał istnieć, zanim jeszcze zaczęły się rozgrywki. Byłam więc wolna, trenowałem w Stanach i czekałam na jakąś ofertę. Przez większą część mojego pobytu w Stanach trenowałam w Kalifornii pod okiem naszych reprezentacyjnych trenerów, żeby być w formie na wypadek znalezienia nowego pracodawcy. Doszły do mnie takie słuchy, że drużyna z Wrocławia może potrzebować rozgrywającej, ponieważ jedna z dziewczyn na tej pozycji miała problemy zdrowotne i nie było pewne, czy będzie zdolna do gry. Teraz wygląda na to, że te rokowania w jej przypadku są pozytywne, ale sytuacja była poważna i klub chciał się zabezpieczyć. Skorzystałam z propozycji gry we Wrocławiu i cieszę się, że tutaj trafiłam. Mamy fajny zespół, dobrego trenera i duży potencjał.

Rozmawiała Karolina Korbecka – więcej w serwisie przegladsportowy.pl

 

 

źródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved