Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Zmiana trenera w drugoligowym UKS-ie Strzelce Opolskie

Zmiana trenera w drugoligowym UKS-ie Strzelce Opolskie

fot. archiwum

Zespół poprowadzi doświadczony szkoleniowiec Włodzimierz Madej. - Musimy zrobić wszystko, żeby utrzymać się w II lidze - mówi prezes strzeleckiego klubu Piotr Ratajczak. - Chcemy więc, żeby zespołowi pomógł doświadczony trener - dodaje.

Włodzimierz Madej znany jest kibicom w Nysie. W przeszłości prowadził bowiem zespół naszej Stali. Pracował też m.in. w drugoligowym Volleyu Rybnik. Zastąpił on grającego trenera Aleksandra Januszkiewicza. – Szans na wydostanie się z ostatniego miejsca po fazie zasadniczej praktycznie już nie mamy – ocenia prezes Piotr Ratajczak. Teraz trzeba się skupić na pracy, żeby w fazie play out wywalczyć utrzymanie. Stąd też pomysł z zatrudnieniem trenera Madeja. Liczę, że opierając się na swoim doświadczeniu, zdoła dobrze przygotować zespół do decydującej fazy sezonu.

Szeregi II ligi opuści tylko najsłabszy zespół. Do końca fazy zasadniczej zostało jeszcze pięć kolejek i ponad miesiąc. Jest więc sporo czasu na wypracowanie odpowiedniej formy na decydującą część sezonu.

W play-out wystarczy okazać się lepszym tylko od jednego rywala. Strzelecki zespół najpierw do trzech zwycięstw zagra z 7. drużyną fazy zasadniczej. Jeśli tę walkę wygra, to się utrzyma. Jeśli nie, zmierzy się ze słabszym z pary z miejsc 8-9. Wygrana w tej drugiej konfrontacji (też do trzech wygranych) również da utrzymanie.źródło: nto.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved