Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Mariusz Szyszko: Jestem pod wrażeniem

Mariusz Szyszko: Jestem pod wrażeniem

fot. archiwum

Mariusz Szyszko został oficjalnie przedstawiony jako nowy sternik radomskiego przedstawiciela w siatkarskiej ekstraklasie. We wtorek odbyła się w tej sprawie specjalna konferencja, której gospodarzem był prezydent Radomia Radosław Witkowski.

O nominacji dla nowego prezesa Cerrad Czarnych wiadomo od 7 stycznia, kiedy to Rada Nadzorcza siatkarskiego klubu z Radomia podjęła uchwalę o powołaniu Mariusza Szyszko do pełnienia funkcji prezesa zarządu sportowej spółki. Oficjalne przejęcie sterów w Cerrad Czarnych nastąpiło jednak we wtorkowe popołudnie. Wybór miejsca prezentacji (sala konferencyjna w urzędzie miasta) szefa radomskiego klubu nie był przypadkowy. Wszak władze gminy miasta Radomia czynnie wspierają sport zawodowy, widząc w tym wspaniały nośnik promocyjny.

– Deklaruję, że władze naszego miasta są mocno zainteresowane dalszą budową marki Radomia poprzez sport, zwłaszcza ten zawodowy na najwyższym szczeblu. Będziemy to kontynuować, bo to bardzo dobra droga także dla rozwoju miasta. Klub Czarni jest przecież doskonale znany i ceniony na sportowej mapie Polski – podkreślił prezydent Radosław Witkowski.

Nowy prezes Cerrad Czarnych nie krył satysfakcji z tak wielkiego zainteresowania mediów siatkówką w Radomiu. – Wiedziałem, że siatkówka w Radomiu to coś więcej niż tylko sport. Jestem jednak pod wrażeniem, nie przypuszczałem, że zainteresowanie jest aż tak duże. Klub zastałem dobrze zorganizowany, dlatego w mojej pracy nie będzie raczej miejsca na rewolucję, a ewolucję. Mam na myśli kwestie organizacyjne, jak i sportowe. Mamy sporo pomysłów i chcemy je realizować. Wszystko po to, by Czarni rozwijali się tak, jak wszyscy w Radomiu sobie tego życzą. Pochodzę z Olsztyna, ale w Radomiu proszę mnie nie traktować jak obcego. Przyjechałem tu pracować z całych sił – mówił Mariusz Szyszko do licznej grupy dziennikarzy i fotoreporterów.*Więcej na www.radom.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved