Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kontuzja Andrew Johna Nally’ego nie taka grożna

Kontuzja Andrew Johna Nally’ego nie taka grożna

fot. plusliga.pl

Siatkarze Transferu Bydgoszcz zwyciężyli po raz trzeci w tym sezonie z akademikami z Częstochowy w czterech setach. Wygraną przyćmiły jednak wydarzenia z końcówki drugiego seta, kiedy to podczas obrony jednej z piłek kontuzji doznał Andrew John Nally.

Pomimo wygranej zarówno kibice, jak i drużyna Transferu Bydgoszcz nie mogą się w pełni się. W końcówce drugiego seta Andrew John Nally próbował obronić trudną piłkę, która uciekała za ławkę rezerwowych. Obrona zakończyła się nieszczęśliwym upadkiem zawodnika. – Ta piłka właściwie była już stracona. Ale w grze jest adrenalina i Andrew myślał, że ją dogoni i odbierze. Szkoda, że tak to się skończyło – ocenił Marian Kardas, II trener Transferu.

Ze wstępnej diagnozy wynika jednak, że kontuzja nie jest tak poważna, na jaką wyglądała, a zawodnik doznał podkręcenia stawu skokowego. – Przez najbliższą dobę nie powinien w żaden sposób obciążać kontuzjowanej nogi. Teraz ma pełną opiekę sztabu i wsparcie kolegów z zespołu. Według procedur dopiero po 24 godzinach będzie można przeprowadzić dalszą diagnozę. Już w niedzielę będą przeprowadzone pierwsze zabiegi fizjoterapeutyczne, aby AJ Nally szybko wrócił do pełnej sprawności – powiedział Tomasz Stasiak, masażysta Transferu.

źródło: sport.pl, transferbydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-11

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved