Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kłopoty z meczem MKS-u Banimexu Będzin

Kłopoty z meczem MKS-u Banimexu Będzin

fot. archiwum

Zgodnie z zapowiedziami podczas piątkowego meczu MKS-u Banimexu Będzin z Lotosem Treflem Gdańsk miał paść rekord frekwencji. Niestety, działacze nie otrzymali zgody na organizację imprezy masowej i sprzedaż biletów na spotkanie została wstrzymana.

MKS – beniaminek PlusLigi – rozgrywa swoje domowe mecze w Sosnowcu, gdyż w Będzinie nie ma hali, która sprostałaby wymogom zawodowych rozgrywek. Spotkanie z drużyną z Gdańska odbędzie się jednak w Dąbrowie Górniczej, gdyż obiekt w Sosnowcu jest zarezerwowany na zawody szablistów.

Hala w Dąbrowie to zdecydowanie większy i bardziej nowoczesny obiekt. MKS zapowiadał więc, że jego spotkanie w końcu będą mogli obejrzeć wszyscy chętni. Miał paść rekord frekwencji.

Miało być tak pięknie, a tu… bolesna wpadka. „W związku z brakiem możliwości uzyskania zgody na organizację imprezy masowej, tj. meczu piłki siatkowej mężczyzn w rozgrywkach PlusLigi pomiędzy MKS-em Banimexem Będzina a Lotosem Treflem Gdańsk w dniu 9 stycznia w Hali Centrum w Dąbrowie Górniczej, informujemy, że z powodu ograniczonej liczby uczestników mogących brać udział w imprezie nie będzie prowadzona sprzedaż biletów na powyższy mecz. Natomiast dotychczas zakupione bilety i karnety są obowiązujące i upoważniają do udziału w spotkaniu” – poinformował klub.Początek spotkania bez zmian, o godzinie 20.00.

Więcej w serwisie slask.sport.pl

 

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-09

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved