Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Jaworznianie zadowoleni z dotychczasowych wyników

Jaworznianie zadowoleni z dotychczasowych wyników

fot. archiwum

- Mam cichą nadzieję, że stać nas na coś więcej niż tylko awans do play-off. Ciężko pracujemy na treningach, więc może uda nam się sprawić jakąś niespodziankę - powiedział przyjmujący MCKiS-u Jaworzno, Marcin Mizera.

Siatkarze MCKiS-u Jaworzno rok 2014 zakończyli niepowodzeniem. Przegrali bowiem z Cell Fastem Sanok, który w tym sezonie zaznał tylko jednej porażki i pewnie przewodzi stawce w szóstej grupie. – Na drugoligowym poziomie każdy ma szansę na zwycięstwo z każdym. Jednak sanoczanie w obecnym sezonie prezentują wysoką formę i za darmo wygranej nie chcą nikomu podarować – powiedział przyjmujący jaworznickiej ekipy, Marcin Mizera.

Mimo porażki podopieczni Mariusza Łozińskiego plasują się na trzeciej pozycji w tabeli. Od początku sezonu prezentują całkiem stabilną siatkówkę, zaliczając największą wpadkę w starciu z drużyną z Bochni. – Nie było to dobre spotkanie w naszym wykonaniu, co wykorzystali zawodnicy Contimaxu. Zagrali oni bardzo poprawnie, bronili dużo naszych ataków i wyprowadzali skuteczne kontry – zaznaczył Mizera. – Od początku sezonu mieliśmy kilka słabszych spotkań, ale ogólnie jesteśmy zadowoleni, że znajdujemy się w czołowej czwórce – dodał zawodnik MCKiS-u.

Pierwszym przeciwnikiem jaworznian w 2015 roku będzie Kłos Olkusz, który zamyka ligową tabelę szóstej grupy II ligi mężczyzn. Czy dobrze się stało, że na początku roku MCKiS zmierzy się ze słabszym przeciwnikiem, dzięki czemu łatwiej będzie mu wrócić do meczowego rytmu? – Myślę, że nie ma większego znaczenia, z kim rozegramy pierwszy mecz w nowym roku. Do każdego rywala podchodzimy tak samo skoncentrowani, niemniej jednak szkoda byłoby rozpocząć rok od porażki i to z niżej notowanym zespołem – skomentował Mizera, który liczy, że jego zespół osiągnie korzystny wynik na koniec rozgrywek. – Mam cichą nadzieję, że stać nas na coś więcej niż tylko awans do play-off. Ciężko pracujemy na treningach, więc może uda nam się sprawić jakąś miłą niespodziankę – zakończył.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-08

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved