Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Joanna Kaczor: Myślimy już o meczu w Sopocie

Joanna Kaczor: Myślimy już o meczu w Sopocie

fot. archiwum

- Przed nami teraz w styczniu bardzo ważne mecze z Sopotem, Muszyną i Bielskiem. Na nich musimy się skupić, bo zależy nam na miejscu w pierwszej czwórce, żeby było ono jak najwyższe - mówi atakująca wrocławskiego Impelu, Joanna Kaczor.

Siatkarki Impelu wygrały w trzech setach z Developresem w Rzeszowie i zadowolone z trzech punktów wracały do Wrocławia. – Zdarzały się nam jeszcze przestoje i przez to ta końcówka drugiego seta była taka emocjonująca i mogła się podobać kibicom. Aczkolwiek my musimy sprawić, żeby takich przestojów nie było. Bo w grze o medale takie historie nie mogą się zdarzać. Cieszymy się z tych trzech punktów i myślimy już o meczu w Sopocie – mówi atakująca wrocławskiego zespołu, Joanna Kaczor.

Momentami przewaga Impelu w meczu z beniaminkiem Orlen Ligi była bardzo wyraźna. – Od początku wiedziałyśmy, że Rzeszów jest najlepszy w przyjęciu z grona zespołów z dolnych rejonów tabeli. Zdawałyśmy sobie sprawę, że musimy zagrać silną i skuteczną zagrywką, która jest nasza silną bronią, pod warunkiem, że nie robimy tylu błędów, jak się nam ostatnio zdarzało. Cieszymy się, że się nam udało odrzucić przeciwniczki od siatki i zagrać swoją siatkówkę. Miło było wrócić po paru latach przerwy do Rzeszowa. Hala jest bardzo przyjemna i fajna do gry – twierdzi Kaczor.

Wrocławianki nie mają problemów w meczach z zespołami z dolnej części tabeli. Aby jednak myśleć o medalu, muszą również wygrywać z tymi najlepszymi. – Z Chemikiem Police każdemu jest ciężko wygrać i nie ma co na ten temat się rozwodzić. Przed nami teraz w styczniu bardzo ważne mecze z Sopotem, Muszyną i Bielskiem. Na nich musimy się skupić, bo zależy nam na miejscu w pierwszej czwórce, żeby było one jak najwyższe. Najlepiej drugie albo trzecie, bo wówczas w półfinale nie trafia się na Chemika – przyznaje atakująca Impelu.Rozmawiał Rafał Myśliwiec – więcej w serwisie przegladsportowy.pl

źródło: przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-07

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved