Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Paula Szeremeta: Słabo zagrałyśmy w końcówkach

Paula Szeremeta: Słabo zagrałyśmy w końcówkach

fot. archiwum

Beniaminek Orlen Ligi Developres Reszów nie zdołał sprawić choć małej niespodzianki w pojedynku z wicemistrzyniami Polski. - Jak się prowadzi lub jest gra punkt za punkt, to chce się jak najszybciej skończyć seta - mówiła po meczu Paula Szeremeta.

Szkoda drugiego seta w meczu z Impelem. Kto wie, czy wtedy to spotkanie inaczej by się ułożyło. Zabrakło niewiele.

Paula Szeremeta:Na pewno tak. Mecz mógłby potoczyć się inaczej, gdyby udało się wygrać tę partię. Nawiązałyśmy w tym secie walkę, było blisko, ale po raz kolejny przegrałyśmy. Kolejny raz słabo zagrałyśmy w końcówkach. Widać, że coś nie idzie. Myślę, że nad tym tylko i wyłącznie trzeba się skupić i popracować.

Z czego wynika wasza słabsza gra w końcówkach?Naprawdę nie wiem. Każda z nas wychodzi na boisko i stara się grać jak najlepiej. Może brakuje jeszcze zimnej krwi i chłodnej głowy. Jak się prowadzi lub jest gra punkt za punkt, to chce się jak najszybciej skończyć seta. Może to nas gubi trochę i dlatego przegrywamy. Powinnyśmy już to opanować, bo zagrałyśmy już trochę spotkań w Orlen Lidze. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach będziemy coraz pewniejsze.

Impel was czymś zaskoczył? Dwa pierwsze sety były wyrównane.

Zespół z Wrocławia w ogóle nas nie zaskoczył. Nie grała libero [kontuzja Agaty Sawickiej – przyp. red.]. Zastąpiła ją przyjmująca [Mira Topić – przy. red.], która bardzo dobrze radzi sobie w ataku. Impel był naprawdę w naszym zasięgu. Nie zagrał chyba na najwyższym poziomie, chociaż nie mnie to oceniać.

Teraz przed wami pucharowy mecz w Pile. To będzie rewanż za porażkę w Orlen Lidze?

Nie myślimy o tym w ten sposób. Musimy podejść do tego meczu tak, aby trochę się odbudować. To Puchar Polski, więc nie zdobędziemy punktów do Orlen Ligi, ale trzeba potraktować to spotkanie tak, żeby się w końcu przełamać. Jeśli to się uda, to na pewno lepiej nam się będzie grało w kolejnym meczu w lidze.

Rozmawiał: Tomasz Błażejowski, więcej w serwisie rzeszow.sport.pl

źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę