Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Kolejne kontuzje w Developresie i Legionovii

Kolejne kontuzje w Developresie i Legionovii

fot. archiwum

Emilia Mucha w meczu z Impelem Wrocław naciągnęła więzadła w stawie skokowym i nie wystąpi w czwartkowym spotkaniu Pucharu Polski z PGNiG Naftą Piła. Dłuższa przerwa czeka natomiast Klaudię Alagierską z Legionovii.

Emilia Mucha kontuzji doznała na początku meczu z Impelem Wrocław. W pierwszym secie po jednej z akcji źle upadła na lewą stopę i musiała opuścić boisko. – Uraz Emilii nie jest bardzo poważny, ma naciągnięte więzadła w stawie skokowym. Od wtorku zaczynamy proces rehabilitacji. Przypuszczalnie za tydzień będzie stopniowo wchodziła w trening – powiedziała Justyna Nowak, fizjoterapeuta Developresu SkyRes Rzeszów. Rzeszowski zespół w czwartkowym meczu Pucharu Polski w Pile z miejscową PGNiG Naftą będzie więc musiał radzić sobie bez Muchy. Sztab szkoleniowy liczy, że przyjmująca będzie gotowa na spotkanie ligowe z Legionovią Legionowo, które odbędzie się w przyszły wtorek.

Wtedy w legionowskich barwach nie zagra na pewno Klaudia Alagierska. Młoda środkowa Legionovii ma dużo poważniejszą kontuzję, której nabawiła się na zgrupowaniu reprezentacji Polski juniorek, i nie wróci już w tym sezonie do zespołu. Alagierska wznowić treningi będzie mogła dopiero w lipcu.

źródło: developres.rzeszow.pl, legionovia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved