Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Agata Durajczyk: Przed nami ważne mecze

Agata Durajczyk: Przed nami ważne mecze

fot. Arkadiusz Buczyński

PGE Atom Trefl Sopot musiał uznać wyższość Chemika Police, tylko momentami utrzymywał kontakt z przeciwniczkami. - Ciężko jest wskazać element, w którym przegrałyśmy, Chemik był lepszy w każdym aspekcie - powiedziała po meczu Agata Durajczyk.

PGE Atom Trefl Sopot na pewno nie tak wyobrażał sobie wyjazd do Szczecina na mecz z Chemikiem Police. Podopieczne Lorenzo Micelliego tylko momentami potrafiły utrzymać kontakt punktowy z mistrzyniami Polski. – Wydaje mi się, że nasze własne błędy i brak koncentracji w końcówkach spowodowały, że nie potrafiłyśmy nawiązać walki i wygrać na przykład drugiego seta, którego mogłyśmy wygrać, a jednak oddałyśmy go rywalkom – powiedziała po meczu Agata Durajczyk. We wspomnianym drugim secie doszło do wyrównanej końcówki, ale po błędach rywalek wygrały ją policzanki. – Naprawdę ciężko jest wskazać element, w którym przegrałyśmy, Chemik był lepszy w każdym aspekcie – stwierdziła zawodniczka.

Warty odnotowania jest na pewno fakt, że sopocianki wystąpiły bez zmagającej się z kłopotami zdrowotnymi Izabeli Bełcik. Na pozycji rozgrywającej zastąpiła ją Anna Kaczmar. – Ania bardzo dobrze zagrała. Iza zmagała się z kontuzją, a jak ktoś wypada ze składu, to zastępuje ją kolejna zawodniczka. To nie miało wpływu na wynik, po prostu jako zespół nie walczyłyśmy do końca – stwierdziła Durajczyk. – Chemik Police ma wyrównany skład, u nas wszystkie zawodniczki muszą grać na 100%, żebyśmy wygrały, a tego chyba zabrakło – dodała libero PGE Atomu Trefla Sopot.

Porażka na rozpoczęcie 2015 roku nie oznacza oczywiście, że brązowe medalistki poprzedniego sezonu rezygnują z wysokich aspiracji. – Teraz przed nami ważne mecze, do których oczywiście będziemy się przygotowywać. Powalczymy o punkty, by ostatecznie zająć to drugie, trzecie miejsce po fazie zasadniczej – zapewnia Agata Durajczyk. Już 10 stycznia sopocianki na własnym parkiecie zmierzą się z Impelem Wrocław. – Na pewno nie będzie łatwo, Impel Wrocław będzie walczył, ale ja głęboko wierzę w to, że dobrze nam pójdzie i wygramy – zakończyła libero PGE Atomu Trefla i reprezentacji Polski.źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-06

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę