Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Zbigniew Bartman będzie musiał poddać się operacji

Zbigniew Bartman będzie musiał poddać się operacji

fot. Arkadiusz Kogut / Jastrzębski Węgiel

Siatkarza Jastrzębskiego Węgla czeka 2-3 tygodniowa przerwa w treningach. Po szczegółowych badaniach okazało się, że kontuzja łokcia, której przyjmujący nabawił się pod koniec grudnia, wymaga zabiegu artroskopii.

Zbigniew Bartman nie wystąpił już w dwóch ostatnich kolejkach PlusLigi. Nie zobaczyliśmy go podczas meczu z Resovią Rzeszów, był także nieobecny na boisku podczas pojedynku z będzinianami. W tych spotkaniach zastąpił go Francuz, Guillame Quesque. Jeden z filarów drużyny Jastrzębskiego Węgla zaczął narzekać na ból podczas meczu 1/8 Pucharu Polski.

Następnie siatkarz udał się na badania do Włoch, a tam okazało się, że konieczny będzie zabieg artroskopii. To kolejne osłabienie drużyny Jastrzębskiego Węgla, bo już na początku sezonu, po nieszczęśliwym zderzeniu z kolegą z drużyny, kontuzji doznał inny przyjmujący, Denis Kaliberda. Dla Bartmana uraz i nadchodząca operacja oznacza 2-3 tygodniową przerwę w grze, kiedy to jego zespół będzie musiał radzić sobie bez jednego ze swoich kluczowych zawodników.

źródło: katowickisport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-04

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved