Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacje młodzieżowe > Młodzież rozpoczęła przygotowania

Młodzież rozpoczęła przygotowania

fot. archiwum

Reprezentacje kadetek i kadetów rozpoczęły przygotowania do kwalifikacji do mistrzostw Europy. Już w dniach 9-11 stycznia podopieczne trenera Pecia, jak i podopieczni Sebastiana Pawlika stycznia rozpoczną walkę o bilety na mistrzostwa Europy.

Zarówno reprezentacja kadetek, jak i kadetów bardzo pracowicie rozpocznie rok 2015. Obydwie drużyny już w pierwszej połowie miesiąca zmierzą się z rówieśnikami z innych krajów, a stawką będą bilety na kwietniowe mistrzostwa Starego Kontynentu. Na drodze podopiecznych Andrzeja Pecia staną siatkarki z Finlandii oraz gospodynie turnieju kwalifikacyjnego – Chorwatki. Z kolei drużyna Sebastiana Pawlika mierzyć się będzie z rówieśnikami ze Słowacji i Białorusi.

Do turniejów nie pozostało zbyt wiele czasu, ale obydwie drużyny formę szlifowały już w grudniu, a trenerzy mogą być zadowoleni z postawy swoich podopiecznych. Młodzi siatkarze trzykrotnie. bez straty seta, pokonali zawodników z Finlandii, natomiast podopieczne trenera Pecia dotarły do finału mistrzostw Europy wschodniej EEVZA. W najbliższy weekend młode siatkarki zmierzą się z I-ligowymi ekipami Karpat Krosno, KS-u Jastrzębie Borynia/PLKS Pszczyna oraz dwoma drużynami Silesii Volley MOSiR.

Obydwie ekipy oparte są niemal wyłącznie na uczniach Szkół Mistrzostwa Sportowego.źródło: inf. własna, pzps.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacje młodzieżowe

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved