Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Marcin Kryś: Będziemy mocno skoncentrowani

Marcin Kryś: Będziemy mocno skoncentrowani

fot. archiwum

- Będziemy chcieli od początku narzucić własny styl gry, czego zabrakło pewnie w pierwszym pojedynku, i nie dać się rozwinąć młodym zawodnikom Politechniki - mówi przed sobotnim meczem z AZS-em Politechniką Warszawską libero Cuprum Lubin, Marcin Kryś.

Sobotni przeciwnicy lubinian w swoim ostatnim meczu minionego roku pokonali 3:0 BBTS Bielsko-Biała. W dobrych nastrojach weszli więc w 2015. Warto również nadmienić, iż w pierwszym spotkaniu obu drużyn rozegranym w Warszawie Cuprum Lubin musiało uznać wyższość „młodych wilków” prowadzonych przez Jakuba Bednaruka.Do Warszawy jechaliśmy z nastawieniem, żeby wygrać, jednak trafiliśmy na świetnie dysponowanych akademików. We własnej hali na pewno będziemy chcieli się zrewanżować za tę porażkę. Przystąpimy do meczu mocno skoncentrowani – mówi przed jutrzejszym meczem libero Cuprum Marcin Kryś.Będziemy chcieli od początku narzucić własny styl gry, czego zabrakło pewnie w pierwszym pojedynku, i nie dać się rozwinąć młodym zawodnikom Politechniki – kontynuuje zawodnik.

Siatkarze Cuprum swój rok również zakończyli dobrze, odnosząc najpierw pucharowe zwycięstwo nad Ślepskiem Suwałki, a następnie pokonując Indykpol AZS Olsztyn w meczu PlusLigi. Forma Cuprum wydaje się nadal rosnąć, co pozwala patrzeć optymistycznie na szanse lubinian w kolejnych spotkaniach. – Nasza dyspozycja w tym sezonie nie jest dla nas aż tak dużą niespodzianką. Mamy w swoich szeregach wielu doświadczonych i ogranych zawodników. Ciężko pracujemy na treningach, aby przynosiło to efekty – mówi Marcin Kryś. – Do każdego meczu staramy się podchodzić tak samo, z chęcią zwycięstwa. Każdy zdobyty punkt dodaje nam pewności siebie w tym, co robimy i mamy nadzieję, że jak najdłużej utrzymamy naszą obecną formę – kończy libero.

Przypomnijmy, że do gry nadal nie wrócił kontuzjowany Marcel Gromadowski. Do tej pory we wszystkich spotkaniach zastępował go świetnie się spisujący Szymon Romać. Uraz Marcela dał także szansę naszemu drugiemu libero – Marcinowi Krysiowi – na „wskoczenie” do meczowego składu. – Na pewno przykro mi jest z powodu kontuzji Marcela i mam nadzieję, że szybko do nas wróci – mówi sam zainteresowany. – Obecnie jestem w meczowej 12 i na pewno będę chciał pomóc drużynie jak najwięcej – kończy sympatyczny libero. 

źródło: ks.cuprum.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-03

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved