Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Mateusz Leszczawski dołączył do beniaminka z Zawiercia

Mateusz Leszczawski dołączył do beniaminka z Zawiercia

fot. archiwum

Aluron Virtu Warta Zawiercie nie rezygnuje z walki o uniknięcie fazy play-out. Ma jej w tym pomóc Mateusz Leszczawski, który został nowym zawodnikiem beniaminka Krispol I Ligi. Wcześniej grał on w Espadonie Szczecin.

Początek sezonu nie był zbytnio udany dla beniaminka z Zawiercia. Wyraźnie nie mógł on odnaleźć się w pierwszoligowej rzeczywistości. Efekty zaczęła przynosić dopiero praca pod wodzą Dominika Kwapisiewicza, który po kilku kolejkach na ławce trenerskiej zastąpił Alberta Semeniuka. Mimo że pozycja Warty w tabeli wciąż jest daleka od idealnej, to ostatnie wyniki drużyny napawają optymizmem i dają jeszcze nadzieję na włączenie się do rywalizacji o czołową ósemkę. Z walki o uniknięcie fazy play-out nie rezygnują także działacze beniaminka, którzy przed zamknięciem okienka transferowego zdecydowali się na ściągnięcie Mateusza Leszczawskiego.

Przypomnijmy, że ten 26-letni rozgrywający ma już za sobą grę w MKS-ie Będzin, BBTS-ie Bielsko-Biała, Siatkarzu Wieluń, Ślepsku Suwałki, Chemes Humenne, a ostatnio reprezentował barwy Espadonu Szczecin. Początkowo był podstawowym sypaczem zachodniopomorskiego zespołu, ale plany pokrzyżowała mu kontuzja barku. W końcu za porozumieniem stron odszedł z Espadonu. Zawodnik długo nie pozostawał bez pracy, bowiem trafił do Zawiercia, gdzie ma pomóc swoim kolegom w uniknięciu play-out. O miejsce w podstawowej szóstce będzie walczył z Dariuszem Sygułą oraz Jędrzejem Brożyniakiem.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-02

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved