Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Ryszard Bosek zaprzecza doniesieniom o sponsorze i Kurku

Ryszard Bosek zaprzecza doniesieniom o sponsorze i Kurku

fot. archiwum

Według informacji "Przeglądu Sportowego" Bartosz Kurek może być zawodnikiem AZS-u Częstochowa. Zaprzecza temu Ryszard Bosek, który twierdzi, że nigdy nie mówił, że Kurek będzie grał w AZS-ie. - Nie wiem, skąd takie informacje - mówi.

Nie wiem, skąd takie informacje. Nigdzie nie powiedziałem, że Bartek będzie u nas grał ani że będziemy mieć potężnego sponsora. Jak zwykle stworzyło się coś dziwnego – powiedział dyrektor sportowy klubu Ryszard Bosek.Powiedziałem tylko, że chcielibyśmy pozyskać możnego sponsora i chcielibyśmy mieć najlepszy zespół. Każdy klub chciałby mieć jak najlepszych zawodników.

Mistrz olimpijski z 1976 roku przyznał, że Bartosz Kurek byłby wzmocnieniem każdego zespołu PlusLigi. – Jest jeszcze młody, do tego to zawodnik z najwyższej półki, jeden z najlepszych na świecie. Niczego mu nie brakuje, aby być liderem drużyny – stwierdził Bosek. – Dla takich zawodników nie zawsze liczą się tylko największe pieniądze, ale również zespół, w którym mogą grać i cele, jakie mogą osiągnąć. Najlepsi zawodnicy nie myślą w kategoriach, by jak najwięcej zarobić.

źródło: interia.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2015-01-01

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved