Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Andrzej Wrona: Zdemolowali nas

Andrzej Wrona: Zdemolowali nas

fot. Joanna Skólimowska

Wynik spotkania ZAKSY z ekipą z Bełchatowa był dla wielu kibiców sporą niespodzianką. Gospodarze w trzech setach rozprawili się z mistrzami Polski. - Dzisiaj ZAKSA była od nas lepsza w każdym elemencie - komentował po spotkaniu Andrzej Wrona.

Wynik 3:0 na korzyść zespołu z Kędzierzyna-Koźla to dla wielu osób spora niespodzianka. Czego dzisiaj zabrakło w waszej grze, aby urwać rywalowi punkty?

Andrzej Wrona:ZAKSA była od nas lepsza w każdym elemencie. Można powiedzieć, że gospodarze nas zdemolowali, co też pokazuje wynik na tablicy.

Chyba najbardziej rzucająca się w oczy była dzisiaj przewaga kędzierzynian
w zagrywce.To prawda, przy tak dobrej zagrywce ZAKSY ciężko cokolwiek zrobić. Jednak trzeba otwarcie powiedzieć, że nam gra dzisiaj nie układała się w żadnym elemencie i dlatego ten mecz wyglądał tak jak wyglądał.

Nie da się ukryć, że przed meczem to wy byliście stawiani w roli faworyta. Czy w związku z tym nie podeszliście zbyt pewnie do tego spotkania?

Nie, myślę, że to kompletnie nie miało wpływu na dzisiejszy wynik. Po prostu ZAKSA była dzisiaj w świetnej dyspozycji, a nam ten mecz nie wyszedł. Gospodarze wykorzystywali wszystkie nasze słabe punkty, a nam nie dość, że nie udało się zrealizować naszej taktyki, to jeszcze graliśmy po prostu słabo.

Swoich kibiców zdążyliście przyzwyczaić do zwycięstw, a w ostatnim czasie to już wasza trzecia porażka. Czym spowodowana jest ta słabsza dyspozycja? Chodzi o zmęczenie czy coś innego?

Po prostu mamy teraz taki gorszy okres, z którego musimy wyjść. Mam nadzieję, że jak najszybciej zaczniemy grać swoją siatkówkę, ponieważ przegrywanie tak nisko w trzech setów nie przystoi mistrzom Polski.

Następne spotkanie rozegracie z ekipą z Olsztyna. To chyba będzie dobra okazja na zrehabilitowanie się?

Zobaczymy. Jeżeli nie zagramy swojej siatkówki, to w każdym spotkaniu będziemy mieli problem, niezależnie od tego, czy gramy z pierwszą, czy ostatnią drużyną z tabeli. Żeby wygrywać, musimy grać dobrze i to właśnie od tego w dużej mierze zależy wynik meczu z Olsztynem.

Tym akcentem kończymy 2014 rok. O plany sylwestrowe nie będę pytać, ale zapytam o postanowienia. Wyznaczyłeś sobie jakieś sportowe cele do spełnienia w nowym roku?

Przede wszystkim w nowym roku chciałbym być lepszym zawodnikiem. Ponadto fajnie by było spełniać swoje siatkarskie marzenia: takie jak Liga Mistrzów, Puchar Polski, obrona mistrzostwa Polski i oczywiście dostanie się do kadry. Będę robił wszystko, by tak się stało i to są właśnie takie moje postanowienia.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-31

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę