Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kamil Obrębski odchodzi ze Ślepska Suwałki

Kamil Obrębski odchodzi ze Ślepska Suwałki

fot. archiwum

Kadra Ślepska Suwałki została uszczuplona o jednego zawodnika. Z klubem pożegnał się bowiem rozgrywający Kamil Obrębski, pozyskany przed sezonem 2014/2015 z Pekpolu Ostrołęka. Kontrakt został rozwiązany w wyniku porozumienia stron.

W I lidze w barwach Ślepska Suwałki Kamil Obrębski zagrał tylko w przegranym 0:3 inaugurującym sezon meczu z Aluronem Victorią Wałbrzych. W trakcie tego spotkania doznał kontuzji, która wyeliminowała go z gry na kilkanaście tygodni. W tym czasie działacze Ślepska, który miał do dyspozycji już tylko jednego zdrowego rozgrywającego Kacpra Gonciarza, zdecydowali się „wezwać na pomoc” przebywającego w Niemczech Łukasza Makowskiego. Popularny „Maku” (grał w Ślepsku w sezonie 2013/2014) wrócił do drużyny przed meczem 6. kolejki ze Stalą Nysa. Wprawdzie Obrębski wrócił do pełni sił przed kilkoma tygodniami, ale do końca rozgrywek nie znalazł się już w kadrze meczowej na żadne ze spotkań ligowych czy pucharowych.

Po rozmowie z trenerami uznaliśmy, że nie stać nas na trzymanie w kadrze trzech rozgrywających. W tej sytuacji spotkaliśmy się z Kamilem, przedstawiliśmy mu naszą sytuację i zaproponowaliśmy warunki rozwiązania kontraktu na zasadzie porozumienia stron. Podziękowaliśmy zawodnikowi za zaangażowanie, jakim wykazywał się w czasie pobytu w naszym klubie, za grę w meczach sparingowych i ligowym, życzyliśmy powrotu do zdrowia i szybkiego powrotu na parkiet w nowym klubie. Uścisnęliśmy sobie dłonie i rozstaliśmy się w zgodzie – tłumaczy Michał Wiszniewski, prezes Ślepska.

Rzeczywiście, z działaczami i kolegami rozstałem się w zgodzie – dodaje Kamil Obrębski. – Na razie nie mam żadnej oferty z innego klubu. Być może w tym sezonie nie pojawię się już na parkiecie. Ale z siatkówki, póki co, rezygnować nie zamierzam. Wierzę, że uda mi się jeszcze w tym sezonie wpaść na jakiś mecz Ślepska, pogadać z kolegami, a jeśli będzie to mecz w Suwałkach, to również z kibicami – kończy rozgrywający. 

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved
Piksel Facebooka jest używany do celów remarketingowych, co oznacza, że umożliwia STS wyświetlanie reklam opartych na zainteresowaniach użytkownikom naszej witryny, gdy odwiedzają oni Facebooka lub inne strony internetowe, które również mają zintegrowany piksel Facebooka. Ma to na celu wyświetlanie odpowiednich reklam, które Cię interesują, dlatego dane osobowe są przetwarzane w celach reklamowych, analitycznych, marketingowych, profilowania i śledzenia. Podstawą prawną przetwarzania wymienionych danych jest Twoja zgoda, zgodnie z art. 6 ust. 1 s. 1 lit. RODO - akceptując wyrażasz zgodę na zainstalowanie na twoim urządzeniu piksela Facebooka.
Wyrażam zgodę