Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Kamil Obrębski odchodzi ze Ślepska Suwałki

Kamil Obrębski odchodzi ze Ślepska Suwałki

fot. archiwum

Kadra Ślepska Suwałki została uszczuplona o jednego zawodnika. Z klubem pożegnał się bowiem rozgrywający Kamil Obrębski, pozyskany przed sezonem 2014/2015 z Pekpolu Ostrołęka. Kontrakt został rozwiązany w wyniku porozumienia stron.

W I lidze w barwach Ślepska Suwałki Kamil Obrębski zagrał tylko w przegranym 0:3 inaugurującym sezon meczu z Aluronem Victorią Wałbrzych. W trakcie tego spotkania doznał kontuzji, która wyeliminowała go z gry na kilkanaście tygodni. W tym czasie działacze Ślepska, który miał do dyspozycji już tylko jednego zdrowego rozgrywającego Kacpra Gonciarza, zdecydowali się „wezwać na pomoc” przebywającego w Niemczech Łukasza Makowskiego. Popularny „Maku” (grał w Ślepsku w sezonie 2013/2014) wrócił do drużyny przed meczem 6. kolejki ze Stalą Nysa. Wprawdzie Obrębski wrócił do pełni sił przed kilkoma tygodniami, ale do końca rozgrywek nie znalazł się już w kadrze meczowej na żadne ze spotkań ligowych czy pucharowych.

Po rozmowie z trenerami uznaliśmy, że nie stać nas na trzymanie w kadrze trzech rozgrywających. W tej sytuacji spotkaliśmy się z Kamilem, przedstawiliśmy mu naszą sytuację i zaproponowaliśmy warunki rozwiązania kontraktu na zasadzie porozumienia stron. Podziękowaliśmy zawodnikowi za zaangażowanie, jakim wykazywał się w czasie pobytu w naszym klubie, za grę w meczach sparingowych i ligowym, życzyliśmy powrotu do zdrowia i szybkiego powrotu na parkiet w nowym klubie. Uścisnęliśmy sobie dłonie i rozstaliśmy się w zgodzie – tłumaczy Michał Wiszniewski, prezes Ślepska.

Rzeczywiście, z działaczami i kolegami rozstałem się w zgodzie – dodaje Kamil Obrębski. – Na razie nie mam żadnej oferty z innego klubu. Być może w tym sezonie nie pojawię się już na parkiecie. Ale z siatkówki, póki co, rezygnować nie zamierzam. Wierzę, że uda mi się jeszcze w tym sezonie wpaść na jakiś mecz Ślepska, pogadać z kolegami, a jeśli będzie to mecz w Suwałkach, to również z kibicami – kończy rozgrywający. 

źródło: slepsksuwalki.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-30

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2020 Strefa Siatkówki All rights reserved