Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Stołeczna Wisła bez Sashalee Christlike Wallen

Stołeczna Wisła bez Sashalee Christlike Wallen

fot. archiwum

Nieco ponad miesiąc trwała przygoda Jamajki Sashalee Christlike Wallen z polską siatkówką. Tuż przed świętami Bożego Narodzenia włodarze beniaminka II ligi kobiet, Wisły Warszawa, za porozumieniem stron rozwiązali kontrakt ze środkową reprezentacji Jamajki.

Mirosław Zawieracz, który w tym sezonie Orlen Ligę zamienił na beniaminka II ligi kobiet, którego ambitnym celem jest w niedalekiej przyszłości podbicie zaplecza ekstraklasy, na dobrodziejstwo inwentarza narzekać nie może. Co prawda jego zespół zaczął budować się późno i w trudach, ale ostatecznie znany z ciężkiej pracy szkoleniowiec zdołał przekonać do siebie kilka doświadczonych zawodniczek. W ekipie stołecznej Wisły znalazły się takie siatkarki jak Magdalena Saad, Agata Pura-Karczmarzewska, Agnieszka Kruk, Małgorzata Gogołek czy Anna Manikowska. Na początku listopada władze beniaminka zdecydowały się zakontraktować pierwszą w historii klubu siatkarkę z zagranicy. Wybór padł na obdarzoną niezłymi warunkami fizycznymi reprezentantkę Jamajki, Sashalee Christlike Wallen. Jak się okazuje, zawodniczka na treningach wyraźnie przegrywała rywalizację z młodymi i utalentowanymi Joanną Pogorzelską oraz Katarzyną Śmieszek i zarząd Wisły zdecydował się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia na rozwiązanie ze środkową kontraktu za porozumieniem stron.

Do tej pory beniaminek z Warszawy w II lidze kobiet rozegrał dziewięć spotkań, w których zgromadził 25 punktów i bezapelacyjnie przewodzi grupie trzeciej. Do zamknięcia okienka transferowego zostały nieco ponad dwa dni i niewykluczone, że włodarze klubu zdecydują się za zakontraktowanie jeszcze jednej zawodniczki.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved