Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga kobiet > Drugoligowcy powalczą w Katowicach

Drugoligowcy powalczą w Katowicach

fot. Tomasz Tadrała

Z mocnym siatkarskim akcentem rozpocznie się 2015 rok w stolicy Górnego Śląska. 3 stycznia rozpocznie się mocno obsadzony międzynarodowy turniej w Katowicach, organizowany przez drugoligowego lidera grupy drugiej, Sokół 43 AZS AWF Katowice.

Nie lada gratka czeka fanów siatkówki w kobiecym wydaniu, którzy w najbliższą sobotę zasiądą na trybunach hali Sokoła 43 AZS-u AWF Katowice. Organizatorzy, wykorzystując przerwę śwąteczno-noworoczną, zorganizowali na Górnym Śląsku mocno obsadzony turniej z udziałem zespołów znajdujących się w czubie II ligi. Poza Sokołem w Katowicach pojawią się Chemik Police i stołeczny beniaminek – Wisła. Zaproszenie otrzymał również lider grupy czwartej, KS Bronowianka Kraków, jednak na śląski turniej nie przyjedzie. Grono uczestników imprezy uzupełni przedstawiciel ligi czeskiej, który do Katowic przyjedzie z Ostrawy.

Po turnieju wszystkie zespoły trenować będą na własnych obiektach. 10 stycznia podopieczne Zdzisława Gogola zmierzą się w Malborku z miejscowym Orłem. Wiślaczki z kolei czeka mecz z pobliskim Nadarzynem, a Sokół w meczu na szczycie 2. grupy na własnym parkiecie podejmować będzie opolski SMS LO 2.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga kobiet, rozgrywki towarzyskie

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved