Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Bartosz Janeczek: W 2015 rok wchodzimy z porażką

Bartosz Janeczek: W 2015 rok wchodzimy z porażką

fot. Cezary Makarewicz

- Zagraliśmy fatalnie, niedokładnie, a to rzutowało na każdej akcji. Stąd też wynik 0:3, tak niekorzystny dla nas - powiedział po wyjazdowej porażce z Czarnymi Radom zawodnik częstochowskich akademików, Bartosz Janeczek.

Nieudanie rok zakończyli częstochowscy akademicy, którzy przegrali w Radomiu z Czarnymi 0:3. Była to już kolejna porażka z rzędu podopiecznych trenera Kardosa, przez którą nie poprawili oni swojej pozycji w tabeli. – Zagraliśmy fatalnie, niedokładnie, a to rzutowało na każdej akcji. Stąd też wynik 0:3, tak niekorzystny dla nas. Gratuluję zespołowi Czarnych, bo zakończył tegoroczne zmagania zwycięstwem, my niestety wchodzimy w rok 2015 z porażką – powiedział Bartosz Janeczek.

Zupełnie odmienne nastroje były w szeregach Czarnych, którzy zainkasowali bezcenne trzy oczka. Dzięki nim wciąż są w grze o ósme miejsce, które obecnie zajmuje AZS Politechnika Warszawska. W dodatku zrewanżowali się akademikom za porażkę pod Jasną Górą. – Chcieliśmy bardzo zwyciężyć w tym spotkaniu. Zależało nam na trzech punktach. Zdawaliśmy sobie sprawę z tego, że Politechnika wygrała za komplet oczek z BBTS-em, a właśnie z nią – tak się ułożyło – rywalizujemy o to ósme miejsce w tabeli – skomentował Daniel Pliński.

Częstochowianie do walki zerwali się w trzecim secie, w którym wypracowali sobie nawet pięciopunktowe prowadzenie, ale dobrej gry nie byli w stanie utrzymać przez dłuższy czas, co poskutkowało tym, że radomianie odrobili straty i przypieczętowali wygraną w trzeciej partii. – Widać, że jesteśmy w stanie w każdej chwili taką stratę odrobić i pokazać swoją siatkówkę – zaznaczył kapitan radomian. – To zwycięstwo tchnie w nas optymizm na przyszłość, a AZS-owi życzę powodzenia w kolejnych meczach – zakończył.*Więcej w Gazecie Wyborczej Radom

źródło: Gazeta Wyborcza, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-29

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved