Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Czarni Radom nie mają chwili wolnego, trenują nawet w święta

Czarni Radom nie mają chwili wolnego, trenują nawet w święta

fot. plusliga.pl

Siatkarze Cerradu Czarnych Radom nie mają czasu na świąteczne leniuchowanie. Wszystko przez to, że niemal zaraz po świętach Bożego Narodzenia czeka ich niezwykle ważny pojedynek w PlusLidze z AZS-em Częstochowa. Trenowali w wigilię, trenują również w święta.

Fani radomskiego zespołu liczyli na świąteczny prezent, a byłby nim z pewnością korzystny wynik konfrontacji Cerradu Czarnych z Lotosem Treflem w Gdańsku. Niestety dla sympatyków ekipy z miasta nad Mleczną ze zwycięstwa 3:0 cieszyli się gdańszczanie. – To był słaby mecz, jak nie najsłabszy w tym sezonie w naszym wykonaniu, a ja rozegrałem chyba najgorszy mecz w życiu. Na pewno nie przejdziemy obok tego meczu, trzeba pogadać, na analizie padnie pewnie sporo ostrych słów. Z drugiej strony trzeba się wziąć w garść i przygotowywać do kolejnego spotkania – powiedział Wojciech Żaliński, przyjmujący Czarnych.

A ten najbliższy pojedynek radomianie rozegrają jeszcze w tym roku kalendarzowym. W niedzielę 28 grudnia „Wojskowi” podejmą akademików z Częstochowy. Terminarz PlusLigi nie przewiduje w tym sezonie dłuższej przerwy świąteczno-noworocznej. Dlatego by jak najlepiej przygotować się do tego starcia, Czarni muszą przeprowadzić w tym tygodniu regularny cykl treningowy. Pauzy nie będzie nawet w trakcie świątecznych dni. W Wigilię ekipa trenerów Roberta Prygla i Wojciecha Stępnia zaliczyła przedpołudniowy trening. Z kolei w pierwszy dzień świąt odbyły się popołudniowe zajęcia, a w drugi sztab zaplanował nawet dwie jednostki treningowe.

 źródło: sport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-26

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved