Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > siatkówka plażowa > Mysłowice zorganizują ME do lat 22 w siatkówce plażowej

Mysłowice zorganizują ME do lat 22 w siatkówce plażowej

fot. archiwum

Mysłowice nadal pozostaną ważnym miejscem na mapie siatkówki plażowej. Decyzją CEV pod koniec czerwca przyszłego roku odbędą się tam mistrzostwa Europy do lat 22. Przyznanie kolejnej dużej imprezy Mysłowicom to docenianie organizacji turniejów w tym mieście.

W Mysłowicach odbyło się już wiele turniejów z cyklu World Tour, w dwóch ostatnich latach miasto to gościło mistrzostwa Europy do lat 23. Popularność tego miejsca i doskonałą organizację turniejów po raz kolejny doceniła Europejska Federacja, przyznając Mysłowicom kolejny turniej rangi mistrzowskiej. Na Śląsku pod koniec czerwca przyszłego roku odbędą się mistrzostwa Europy do lat 22.

Wzrost popularności siatkówki plażowej na Łotwie oraz sukcesy reprezentantów tego kraju zaowocowały przyznaniem Rydze mistrzostw Europy do lat 18, które odbędą się na początku sierpnia. Nie bez znaczenia był tu również bardzo udany turniej CEV Satellite w sierpniu ubiegłego roku w nadmorskim kurorcie Jurmala. Z kolei mistrzostwa Europy do lat 20 odbędą się w Paralimni na Cyprze. – Cieszymy się, że możemy polegać na doświadczonych organizatorach, którzy znani są z pasji i zaangażowania w rozwój siatkówki plażowej – mówi prezydent CEV Andre Meyer.Jestem przekonany, że wszystkie miasta organizujące turnieje wykonają doskonałą pracę i zapewnią świetne warunki młodym gwiazdom siatkówki plażowej, które już realizują swoje marzenia o grze w dużych zawodowych turniejach.

źródło: CEV

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
siatkówka plażowa

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved