Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Matthew Anderson wraca do siatkówki

Matthew Anderson wraca do siatkówki

fot. archiwum

Po krótkiej przerwie, która niewątpliwie pomogła znakomitemu amerykańskiemu zawodnikowi uporać się z depresją i spędzić czas z najbliższymi, Matthew Anderson zdecydował się na powrót do sportu. Na początku stycznia zawodnik wróci do Kazania.

– Po okresie odpoczynku i czasu spędzonego z najbliższymi zdecydowałem, że najlepszą rzeczą dla mnie, jako człowieka i profesjonalnego sportowca, będzie powrót do rywalizacji. Wracam więc do Kazania i już 5.01.2015 roku rozpocznę treningi i przygotowania do meczów LM. Chciałbym podziękować klubowi, że zrozumiał, iż potrzebowałem przerwy – napisał siatkarz na swojej stronie internetowej.

Przypomnijmy, że w październiku Anderson ogłosił, iż jego forma psychiczna, a konkretnie stany depresyjne i tęsknota za bliskimi nie pozwalają mu skupić się na siatkówce. – Byłem przekonany, że depresję można pokonać, nie jestem jednak w stanie tego dokonać. Na pewno będę tęsknił za grą, nie rzucam siatkówki całkowicie. Muszę tylko odpocząć i mam nadzieję, że ta przerwa pomoże mi odnaleźć w sobie chęć do gry – mówił wtedy. Przerwa jak widać pomogła i Amerykanin chce pomóc zespołowi w wygraniu LM. Z Zenitem Kazań Anderson zdobył już brązowy medal Champions League, ma także medale mistrzostw Rosji, złoty i brązowy i Superpuchar Rosji.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-25

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved