Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > inne > Wszyscy – wszystkim ślą życzenia…

Wszyscy – wszystkim ślą życzenia…

fot. archiwum

Święta Bożego Narodzenia są to magiczne, jedyne w całym roku chwile, które pełne są uroku, ciszy i spokoju. Wtedy też mówimy sobie wiele pięknych słów - wykorzystajmy ten czas jak najlepiej. Z tej okazji Strefa Siatkówki śle moc świątecznych życzeń.

Piękne i rodzinne święta Bożego Narodzenia pozwalają na chwilę się zatrzymać, porzucić codzienne obowiązki i na moment poczuć coś ulotnego, pochwycić jakiś głębszy sens. Jest to czas, kiedy wspominamy dzień narodzenia Jezusa i choć na kilka chwil możemy stać się świadkami rodzenia się nowego życia, powstawania świata na nowo – rzeczywistości pełnej nadziei, dobra i miłości. Niech ta niezwykła i ciepła atmosfera towarzyszy nam przy kolacji wigilijnej, wspólnym śpiewaniu kolęd czy dzieleniu się opłatkiem. Wypatrując pierwszej gwiazdki czy ozdabiając choinkę, pozwólmy, aby ich blask zagościł także w naszych sercach na długi czas.

Wszystkim naszym czytelnikom, kibicom, siatkarzom i siatkarkom, trenerom, działaczom i miłośnikom piłki siatkowej oraz całego sportu, który wszystkich nas łączy, mamy przyjemność złożyć najserdeczniejsze życzenia zdrowych i spokojnych świąt Bożego Narodzenia, radości ze spotkań w gronie rodzinnym, mocy chwil wypełnionych szczęściem i mnóstwem prezentów. Niech będzie to czas wytchnienia i odpoczynku, zbierania sił i odwagi wobec nowych wyzwań, jakie czekać nas będą w zbliżającym się 2015 roku, który mamy nadzieję będzie okresem obfitym w sportowe emocje, niezapomniane mecze zakończone sukcesem ukochanej drużyny. Przede wszystkim jednak życzymy wszystkim spełniania marzeń i realizowania swoich osobistych celów.

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku życzy Redakcja Strefy Siatkówki.źródło: Strefa Siatkówki

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
inne

Tagi przypisane do artykułu:

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-24

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved