Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > ligi zagraniczne > Saeid Marouf w Kazaniu? Alekno zaprzecza

Saeid Marouf w Kazaniu? Alekno zaprzecza

fot. archiwum

W Iranie pojawiła się informacja, że kapitan tamtejszej reprezentacji siatkarzy, Saeid Marouf, będzie kontynuował karierę w Zenicie Kazań. Tej informacji zaprzeczył trener Władimir Alekno, który twierdzi, że zawodnik nie podpisał kontraktu z klubem.

W Iranie pojawiły się informacje o przejściu Saeida Maroufa do Zenitu Kazań. Taką wiadomość podała m.in. na swoim profilu na Twitterze tamtejsza federacja. Zaprzeczył temu szkoleniowiec Zenitu, Władimir Alekno.Nie jest to prawda, ani klub, ani zawodnik nie podpisali kontraktu. Mówiąc delikatnie, to po prostu dziennikarska kaczka – twierdzi Alekno. – Prawdą jest, że rozważaliśmy zatrudnienie tego zawodnika, gdy szukaliśmy rozgrywającego. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na Benjamina Toniuttiego. Marouf, z tego co wiem, zostaje w Iranie – stwierdził trener Zenitu. – W naszym klubie na tej pozycji grać będą Igor Kobzar i Toniutti – dodał.

Na sugestię, że Marouf podpisał umowę z Zenitem i rozpocznie grę w tym klubie w przyszłym sezonie, Alekno stwierdził zdecydowanie, że takiej umowy nie ma. – Marouf to bardzo utalentowany gracz. Ale powtarzam, że nikt nie podpisał żadnej umowy. Nie wiemy, czemu irańskie media podały informacje, że przechodzi do Kazania – stwierdził Alekno.

źródło: inf. własna, sport-express.ru

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
ligi zagraniczne

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved