Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > II liga mężczyzn > Karolina Szewczyk: Mamy wspaniałych kibiców

Karolina Szewczyk: Mamy wspaniałych kibiców

fot. archiwum

- To było niezwykle intensywne pół roku - o pierwszych miesiącach działalności siatkarskiej sekcji Legii Warszawa, o postawie zawodników i wsparciu partnerów w reaktywowaniu stołecznego klubu mówi Karolina Szewczyk, prezes MKS-u MDK Legii Warszawa.

Pół roku działalności reaktywowanej sekcji. Jak można podsumować ten czas? Co się udało? Co jeszcze wymaga poprawy?

Karolina Szewczyk: – Czas szybko leci (śmiech). To było niezwykle intensywne pół roku – czas formowania się klubu, zespołu, dogrywania się, tak aby wszystkie tryby funkcjonowały dobrze. Z miesiąca na miesiąc klub działa coraz prężniej, a zawodnicy prezentują się coraz lepiej. To, co cieszy, to coraz większe zainteresowanie ze strony kibiców i mediów. Widzimy to zwłaszcza w trakcie spotkań w Warszawie.

No właśnie, na meczach pojawia się coraz więcej osób, doping jest coraz bardziej okazały…– To prawda. Legia ma bez wątpienia wspaniałych kibiców. To naprawdę nasz ósmy zawodnik na boisku. Robią fantastyczną atmosferę, niosą zespół, co było widać zwłaszcza w trakcie ostatniego meczu z liderem – UKS-em Centrum Augustów. Wiemy, że zawsze możemy na nich liczyć i to jest wspaniałe uczucie. Hala wypełnia się regularnie kibicami, a to oznacza, że zainteresowanie rośnie, a także że mecze swoją atrakcyjnością przyciągają coraz większą rzeszę kibiców.

Skupmy się przez chwilę na stronie czysto siatkarskiej – 7. miejsce po 12 kolejkach, kilka dobrych spotkań przeplatanych nierówną grą. Jak można podsumować ten etap rozgrywek?

– Chłopaki pracują bardzo mocno na treningach. Widać dużą poprawę w ich grze, zwłaszcza w systemie gry blok-obrona – nad tymi aspektami ostatnio skupiały się treningi. Oczywiście dorobek punktowy mógłby być większy, bo „uciekło” nam po drodze kilka punktów, ale mamy nadzieję, że troszkę w tej rundzie nadrobimy.

Czego można życzyć na święta i nowy rok?

– Na święta przede wszystkim chwili odpoczynku (śmiech), a na nowy rok wielu sukcesów i realizacji „legijnych” planów. Korzystając z okazji, chciałabym wszystkim kibicom i sympatykom naszego klubu złożyć najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne. Oby 2015 rok dostarczył nam wielu emocji na siatkarskich boiskach z Legią w roli głównej.

źródło: inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
II liga mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-23

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved