Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > PlusLiga > Kolejna przerwa w grze Dawida Konarskiego

Kolejna przerwa w grze Dawida Konarskiego

fot. Joanna Skólimowska

Pech nie opuszcza Dawida Konarskiego, który dopiero powrócił do występów w Asseco Resovii Rzeszów po kontuzji mięśni lewej łydki, a już doznał nowego urazu. Tym razem atakujący wicemistrzów Polski ma problemy z mięśniami łydki prawej.

Dawid Konarski doznał urazu już na rozgrzewce przed sobotnim spotkaniem ligowym z MKS-em Banimex Będzin. – Dawid jeszcze przed meczem pojechał do szpitala na USG, ale nie było tam tak dokładnego urządzenia, żeby wykonać badania – powiedział w rozmowie z „Przeglądem Sportowym" terner rzeszowian, Andrzej Kowal . Mimo osłabienia, jego podopieczni doskonale poradzili sobie z ostatnim rywalem, którego pokonali bez straty seta. – Musiałem dokonać korekty ze względu na obowiązujący limit obcokrajowców, ale nie przeszkodziło nam to w odniesieniu zwycięstwa – przyznał po meczu selekcjoner.

Po dokładniejszych badaniach okazało się, że Konarski będzie musiał pauzować przez około dwa tygodnie. Nie wystąpi więc ani we wtorkowym meczu Pucharu Polski z AZS-em AGH Kraków, ani w zaplanowanym na 28 grudnia starciu z Jastrzębskim Węglem.

 źródło: inf. własna, przegladsportowy.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-22

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved