Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > I liga mężczyzn > Camper Wyszków złożył akces do PlusLigi

Camper Wyszków złożył akces do PlusLigi

fot. archiwum

Na oficjalnej stronie Campera zarząd wyszkowskiego klubu poinformował, że obecny mistrz I ligi ubiega się o udział w rozgrywkach PlusLigi w sezonie 2015/16. Akces został już złożony w siedzibie Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

Wyrażamy przekonanie, że jesteśmy gotowi do gry na najwyższym poziomie rozgrywkowym w naszym kraju. Świadczy o tym chociażby wywalczone mistrzostwo I ligi w poprzednim sezonie, oraz rezultaty osiągane obecnie przez naszych siatkarzy.  Wierzymy, że na koniec rozgrywek Krispol I Ligi znajdziemy się w pierwszej czwórce. To uprawni nas do gry w PlusLidze od następnego sezonu – czytamy w oświadczeniu opublikowanym na stronie Campera.

To już kolejny klub, który po zamknięciu PlusLigi wyraził chęć gry w elicie. Przypomnijmy, że wcześniej warunki postawione przez PLPS spełniły cztery zespoły – Cerrad Czarni Radom, BBTS Bielsko-Biała, Cuprum Lubin i MKS Banimex Będzin. Jeśli również obecny mistrz I ligi sprosta wymaganiom, to być może czeka nas kolejna reforma rozgrywek najwyższego szczebla, bądź też któryś z zespołów obecnie na nim grający zostanie zdegradowany do I ligi, bo trudno spodziewać się, aby elita była bez końca powiększana, tym bardziej że już teraz brakuje wolnych terminów do rozgrywania meczów.

źródło: inf. własna, kscamper.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
I liga mężczyzn, PlusLiga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-19

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved