Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > reprezentacja Polski mężczyzn > Jest szansa na powrót Bartosza Kurka do reprezentacji

Jest szansa na powrót Bartosza Kurka do reprezentacji

fot. Joanna Skólimowska

Selekcjoner reprezentacji Polski wyciąga rękę do zawodnika i deklaruje, że jeśli Bartosz Kurek będzie w dobrej formie, to on go powoła. Nieporozumienia poszły w niepamięć. - To jest w dalszym ciągu bardzo dobry zawodnik - mówi Stephane Antiga.

Wiadomość o skreśleniu Bartosza Kurka z reprezentacji tuż przed mistrzostwami świata wywołała u kibiców szok. Jak to? Najlepszy siatkarz, gwiazda reprezentacji, zawodnik, który pomógł wygrać wiele ważnych meczów nie zagra na najważniejszej imprezie, we własnym kraju? Potem na jaw zaczęły wychodzić różne fakty ze zgrupowania reprezentacji. Kurek nie mógł się pogodzić z tym, że nie ma zagwarantowanego miejsca w pierwszej szóstce reprezentacji i musi walczyć o miejsce w składzie.

Brama jest otwarta. Bartek zaczął sezon bardzo dobrze, potem przyszły mecze, w których nie grał dużo. To jest w dalszym ciągu bardzo dobry zawodnik. Reprezentacja i ja także potrzebujemy Bartka w najwyższej formie – twierdzi Stephane Antiga. Bartek pracował ciężko. Miał problemy z plecami i to mu bardzo przeszkadzało. Podczas Ligi Światowej przechodził zabiegi, nie było mu łatwo, ale zawsze na treningach pracował na sto procent – dodaje selekcjoner reprezentacji Polski.

źródło: polsatsport.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
reprezentacja Polski mężczyzn

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-18

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved