Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > europejskie puchary > Mark Lebedew spodziewa się lepszej postawy Resovii

Mark Lebedew spodziewa się lepszej postawy Resovii

fot. archiwum

- Jestem pewien, że nasi rywale zagrają znacznie lepiej niż w Rzeszowie. Nasza gra mogła być dla nich zaskoczeniem ze względu na to, że nie rywalizujemy ze sobą w rozgrywkach ligowych - mówi Mark Lebedew przed rewanżowym starciem Berlin RV z Asseco Resovią.

Berlin Recycling Volleys pokazał się z bardzo dobrej strony w Rzeszowie, ogrywając wicemistrza Polski 3:0. Wprawdzie nie najlepiej spisał się australijski atakujący, ale nie do zatrzymania byli dwaj inni skrzydłowi niemieckiej ekipy, którzy poprowadzili ją do sukcesu na Podkarpaciu. Już jutro podopieczni trenera Kowala będą mieli szansę rewanżu. A czy berlińczycy równie dobrze zaprezentują się przed własną publicznością? – Jestem przekonany, że Carroll zagra znacznie lepiej w czwartek, ale z drugiej strony ciężko będzie powtórzyć tak dobry występ, jaki zanotowali w Rzeszowie Kromm i Touzinsky – podkreślił Mark Lebedew. Zespół z Rzeszowa miał teraz więcej materiałów do analizy naszej gry i na pewno będzie dobrze przygotowany na ten pojedynek – dodał na łamach Przeglądu Sportowego szkoleniowiec niemieckiego zespołu.

Polska drużyna u siebie zaprezentowała się bardzo słabo, w czwartkowym spotkaniu na przeciętną grę pozwolić sobie nie może, gdyż w przypadku porażki jej sytuacja w tabeli bardzo się skomplikuje. Ale o zwycięstwo łatwo nie będzie, tym bardziej że niemiecki zespół u siebie ogrywał już tuzy europejskiej siatkówki. Jednak trener berlińczyków spodziewa się znacznie trudniejszej przeprawy. – Jestem pewien, że nasi rywale zagrają znacznie lepiej niż w Rzeszowie. Nasza gra mogła być dla nich zaskoczeniem choćby z tego względu, że nie rywalizujemy ze sobą na co dzień w rozgrywkach ligowych. Teraz jednak wiedzą, czego można się po nas spodziewać – podkreślił Lebedew. – Zwycięzca czwartego spotkania będzie w najlepszej sytuacji, żeby wygrać rywalizację w grupie, choć te dwa następne mecze też nie będą spacerkiem – zakończył.

 źródło: inf. własna, Przegląd Sportowy

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
europejskie puchary

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-17

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved