Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Giuseppe Cuccarini: To był dla nas trudny tydzień

Giuseppe Cuccarini: To był dla nas trudny tydzień

fot. Bogusław Krośkiewicz

- To dla nas bardzo trudny tydzień. Graliśmy mecz w Kazaniu, mieliśmy ciężką podróż - mówił po wygranej w Bydgoszczy trener Chemika Police, Giuseppe Cuccarini. - Wracamy do domu zadowolone - dodała Małgorzata Glinka-Mogentale.

Bardzo się cieszę z tych trzech punktów. Był to nasz drugi skład i dziewczyny na boisku miały bardzo dużą ochotę do gry. Pokazały przede wszystkim to, że możemy na nie liczyć i dobrze, że dały nam trochę oddechu. To był ostatni mecz w rundzie, kończymy ją na pierwszym miejscu i wracamy do domu zadowolone – mówiła po wygranym meczu z Pałacem kapitan Chemika Police, Małgorzata Glinka-Mogentale. Chciałbym pogratulować moim zawodniczkom, bo był to dla nas bardzo trudny tydzień. Graliśmy mecz Ligi Mistrzyń w Kazaniu, mieliśmy ciężką podróż. Grały dziewczyny, które zostały postawione przed próbą i spisały się bardzo dobrze – dodał szkoleniowiec policzanek, Giuseppe Cuccarini.

Bydgoszczanki wciąż czekają na pierwszą wygraną w tym sezonie. – Gratuluję dziewczynom z Polic trzech punktów, bo w pełni na nie zasłużyły. Przygotowywałyśmy się do tego meczu jak do każdego innego i ciężko pracowałyśmy. Niestety znowu nam nie wyszło… Jedynie trzeci set mógł dać nam trochę nadziei, że dogonimy policzanki. Wtedy do drugiej przerwy technicznej prowadziłyśmy, niestety później doświadczenie przeciwniczek wygrało. Walczymy dalej, zaczyna się druga runda i miejmy nadzieję, że będzie dla nas o wiele lepsza niż ta pierwsza – mówiła po spotkaniu Zuzanna Czyżnielewska.

– Byliśmy do tego meczu dobrze przygotowani i liczyliśmy na to, że będziemy walczyć, a ta walka wyszła nam najlepiej w trzecim secie. Będziemy wyciągać wnioski z naszych niepowodzeń i też doceniać dobre akcje. Według mnie było ich sporo, mimo tak przegranego meczu. Trzeci set wyglądał fajnie, gratuluję moim dziewczynom tego, że postawiły się w nim drużynie przeciwnej i oby to był dobry prognostyk na następne spotkania – stwierdził Dawid Pawlik, szkoleniowiec Pałacu.



źródło: kspalac.bydgoszcz.pl

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-16

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved