Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Izabela Bełcik: Spodziewałyśmy się walki

Izabela Bełcik: Spodziewałyśmy się walki

fot. Mariusz Federowicz

PGNiG Nafta Piła nie sprawiła niespodzianki, gładko ulegając w niedzielę PGE Atomowi Treflowi Sopot 0:3. - Przyjechałyśmy po trzy punkty, ale spodziewałyśmy się mocnej walki - komentowała po meczu Izabela Bełcik, rozgrywająca zwycięskiej ekipy.

Przed meczem pilanek z sopociankami wiadomo było, że faworyt tego starcia jest tylko jeden. Jednak drużyna z Wielkopolski liczyła na korzystne zaprezentowanie się przed własną publicznością na tle zdecydowanie silniejszego przeciwnika. Wprawdzie ambicji, woli walki i determinacji odmówić jej nie można, ale w każdym z trzech setów okazała się zdecydowanie słabsza od przyjezdnych, które cieszą się ze zdobycia kompletu punktów. – Jesteśmy zadowolone z rezultatu. Przyjechałyśmy po trzy punkty, ale spodziewałyśmy się mocnej walki. Widać było, że dziewczyny szarpią w obronie, przez co dość mocne ataki po naszej stronie nie były kończące, stąd dłuższe akcje – skomentowała Izabela Bełcik.Jednak w środku setów znajdowałyśmy rozwiązanie, dzięki czemu zyskiwałyśmy przewagę. A przy starannej grze mogłyśmy się cieszyć ze zwycięstwa – dodała rozgrywająca brązowego medalisty Orlen Ligi.

Zadowolony z wygranej był także trener Atomu Trefla, który podkreślił, że kluczem do sukcesu w niedzielnym spotkaniu było utrzymanie koncentracji. – To był ważny mecz, w którym mieliśmy ugrać trzy punkty. Początek był wyrównany. Różnicą było to, że mój zespół był od początku skoncentrowany. Nie był to jednak dla nas łatwy mecz – podkreślił Lorenzo Micelli, jednocześnie chwaląc przeciwniczki. – Myślę, że jeśli pilanki zagrają tak z innymi zespołami, to mogą ugrać im punkty – zakończył szkoleniowiec sopocianek.

 źródło: atomtrefl.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, , , ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-15

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved