Strefa Siatkówki – Mocny Serwis
Strona Główna > Aktualności > Tauron Liga > Magdalena Hawryła: To była lekcja siatkówki

Magdalena Hawryła: To była lekcja siatkówki

fot. archiwum

Rzeszowianki były bezsilne w spotkaniu z Muszynianką, uległy 0:3. - Niestety, nie udało się wywalczyć w Muszynie nawet seta. Bardzo żałujemy, ponieważ przed meczem byłyśmy nastawione bojowo - powiedziała środkowa Developresu, Magdalena Hawryła.

Siatkarki Developresu pojechały do Muszyny w bojowych nastrojach. W pierwszym secie zdołały doprowadzić w końcówce do remisu po 21. Jednak rzeszowianki nie wykorzystały kontrataku i cztery kolejne punkty padły łupem mineralnych. W następnych setach przewaga siatkarek z Muszyny była już widoczna. – Niestety, nie udało się wywalczyć w Muszynie nawet seta. Bardzo żałujemy, ponieważ przed meczem byłyśmy nastawione bojowo. Jednak podczas spotkania nie było tego widać. Były dobre momenty, ale to wciąż za mało, żeby wygrać spotkanie – powiedziała Magdalena Hawryła, środkowa Developresu.

Zespół z Rzeszowa będzie chciał wyciągnąć jak najwięcej z tej porażki i w kolejnych spotkaniach zagrać lepiej. – Mecz w Muszynie to dla nas kolejne doświadczenie. Można powiedzieć, że była to lekcja siatkówki od bardziej doświadczonych przeciwniczek. Postaramy się z niej wyciągnąć jak najwięcej na przyszłe spotkania. Mam nadzieję, że w kolejnych meczach pokażemy, że mamy charakter – zakończyła środkowa.

źródło: developres.rzeszow.pl, inf. własna

nadesłał:

Więcej artykułów z kategorii :
Tauron Liga

Tagi przypisane do artykułu:
, ,

Więcej artykułów z dnia :
2014-12-14

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście zgłoś go naszej redakcji:

Copyrights 2015-2021 Strefa Siatkówki All rights reserved